4

אהבה – מסר מתוקשר מהבורא

אהבה – מסר מתוקשר מהבורא

פשוט לי עם רלי - מהות האהבהפניתי בתקשור להכוונה הגבוהה לשאול על “אהבה” וקיבלתי מסר מפתיע מהמקור, שלאחריו העזתי לשאול “מי יצר אותך?” וזאת התשובה שהתקבלה (לא קל לתפוס את המסרים, אך מדהים):

האהבה = נקודת האיזון שבין כל הניגודים.

הנקודה שממנה נוצר כל ה”יש” גם האנרגטי וגם החומרי. זוהי נקודת ההתחלה או נקודת האיזון ממנה נבעו כל היבטי החיים והיקום. זוהי המהות שהתקיימה לפני שהתבקעה ונוצרו מימדיי הזמן, היחסיות, המקום, המרחב, התנועה, כוח הכבידה, כוח ההקבלה ועוד…

האהבה הינה נקודת המפגש או ההשקה שבין הניגודים. בין:

פשוט לי עם רלי - אהבה שבין הניגודים

במקום שבו הנוכחות קיימת ישנה שלמות.

בהוויה של “נוכחות” אין ניגודים, אין מאבק, אין סבל, אין שאלה, אין רצון, אין שכל, אין רגש, ישנה רק נוכחות. הבנה זו יכולה לעורר בכם פחדים כי זה נשמע רִיק, אך זהו רִיק, שיש בו הכול.

האהבה אמנם נוכחת בכל, בתוך כל ניגוד וניגוד, כי הרי הכול נוצר ונובע מתוך נוכחות “האהבה”, אך אם נתבונן במקור האהבה נבין, שהיא בנוכחות מלאה במקום שבו הניגודים נפגשים. כל עוד אתם מתקיימים כהוויה כלשהי, בין אם כהוויה פיזית או אנרגטית, גוף או נשמה, אתם בעצם עדיין חיים בעולם הניגודים.

 • בעולם החומר, יש לכם יותר מאבקים, כיוון שאתם בשכחה של מאיפה באתם ולמה אתם כאן. הפחדים משתלטים עליכם ויוצרים חשש “מהסוף”, חשש ללכת לאיבוד. אינכם מבינים שזה בדיוק ההפך הגמור, שפניכם לחזור לשלמות של נוכחות.
 • בעולם הרוח, אתם גם זוכרים את המקור ואת תפקידכם וגם אתם קרובים יותר בצורתכם האנרגטית לחוש בעוצמה את אנרגיית “האהבה” של מהות המקור, ולכן אתם פחות בהתנגדויות. בשני העולמות אתם עדיין חווים ניגודים.

קשה לכם להבין ולתפוס שישנה:

נקודת מפגש שבה המושגים כבר לא מתקיימים,

בה אין בחירה בין אחד לשני,

שהכול נהיה אחד, שמכיל את הכול.

כל עוד אתם במעגל הבחירה, כלומר, מעגל הלמידה – אתם חשים חסר פנימי כלשהו וצורך למלאו. חסר זה עולה בגלל שהתנתקתם מהנוכחות של המקור שהנכם. ישנו געגוע נשמתי תמידי לחזור “הביתה”. אין שלמות, לא בעולם החומר ולא בעולם הרוח. זה רוצה ללמוד מזה וזה רוצה ללמוד מזה. לכן, ההוויות האנרגטיות זקוקות לחוויות שלכם ואתם זקוקים לידע ולליווי שלהם. אתם עוזרים, לומדים ותומכים זה בזה, כדי שתוכלו לחזור בסופו של דבר להיות:

הנוכחות של המקור = אהבה.

הדרך לשם (בזמן היותכם בגוף הפיסי):

 • לאהוב את עצמכם – בגוף, ברגש, במחשבה.
 • לאהוב את האחר באשר הוא – בן זוג, ילדים, הורים, משפחה, חברים, קולגות, אחרים, שונים.
 • לאהוב את החי, הצומח והדומם.

ככל שביטויי האהבה שלכם בעולם החומר תהיה שלמה יותר, כך ההשפעה והחותם שלה על הגוף האנרגטי, קרי הנשמה שלכם, תהיה חזקה יותר. כך אתם עוזרים להוויה האנרגטית שהנכם לצמוח גם בעולם הרוח. ככל שזה קורה, נקודת האחיזה שלכם בצורך לעבור בין עולם החומר והרוח תתרופף, עד שלא יהיה בה צורך יותר ותוכלו לחזור ולהיות מעגל שלם של נוכחות.

פשוט לי עם רלי - אינסוף ומעגל הנוכחות

מה שאתם קוראים לה האלוהות, הבורא או המקור היא בעצם הנוכחות שנוכחת בנקודת המפגש שבין עולמות הניגודים וחווה את הכול בו זמנית. זוהי נקודת האיזון גם שלכם, כי הנכם המקור שהנני. אתם אלה שהסכמתם לצאת מהנוכחות, על מנת לחוות את עולמות הניגודים, ושואפים אתם בלמידתכם גם לחזור אליה.

אני זה אתם ואתם זה אני.

אני חווה את עצמי דרככם ואתם את עצמכם דרכי.

באמצעות האהבה לעצמכם, לאחר, לחי, לדומם ולצומח, אהבה לכל, אתם משלימים את מעגל הצמיחה שלכם בחומר ותומכים במהות האנרגטית שלכם להשלים את מעגל ההתפתחות ולחזור ולהיות בנוכחות, להיות אהבה.

אז מי יצר את המקור, את הנוכחות, את האהבה?

זה כמו שאתם שואלים מי נולד קודם, הביצה או התרנגולת?

במקום של נוכחות, אין שאלה, אין תשובה, אין חיפוש. יש רק קיום של נוכחות מוחלטת. אתם מפצחים את האטום ומגלים עוד חלקיק ועוד חלקיק ועוד חלקיק. ברגע שמתגלה טכנולוגיה חדישה יותר, אתם ממשיכים לחפש ומצפים לראות עוד חלקיק. אתם חושפים וחושפים ומגלים שבסוף זה מוביל לריק, ולא מבינים איך מתוך הריק נוצר החלקיק הראשון. אתם בטוחים שבוודאי יש שם עוד משהו שפספסתם ולא ראיתם, וממשיכים לחפש. התשובה מונחת לפניכם. נוכחות של “אָין” שממנו נוצר “יש”, כלומר, “יש מאָין”. ו”האָין” הזה הוא המקור שאליו אתם שואפים לחזור, כי באין הזה מתקיים הכול, והכול זו אהבה.

אָין = הכול = נוכחות = אהבה

ולכבוד חג האהבה שהנכם חוגגים, שימו דגש על מהות האהבה לכול ובעיקר לעצמכם. בדרך למידתכם וחוויותיכם,אתם רק נזכרים במהותכם, שהיא המקור שהנני.

באהבה ובהודיה לכל אחד מכם

המקור שהנכם, אהבה.

יש בי אהבה – אריק איינשטיין

מזמינה אתכם באהבה לדרך של אהבה לעצמכם, לדרך של צמיחה מודעת והתפתחות רוחנית מואצת לחיזוק הקשר עם “האני האותנטי” שלכם, עם המקור שהנכם ולהצטרף אלי לקורס הקרוב של “פשוט לתקשר פשוט” לאומנות התקשור(ת) וההתפתחות המודעת ולהאצת הדרך הרוחנית שלכם  – לחצו כאן לפרטים נוספים.

לחיי נוכחות של אהבה!

תודה שנכחתם בסבלנות ובהכלה של ידע זה.

אם אהבתם – אשמח לשיתוף.

ואם אתם רוצים לחוות דעה,

אשמח לתגובות/הארות/פרגון שלכם.

שלכם באהבה לדרך של הגשמה,

רלי וורן

נא ללחוץ כאן כדי להגיב להלן 4 תגובות
נועם וליאנו - 18 באוגוסט 2016

מדהים..תנוגע…פוגע..ומאודנמחזק
תודה יקירתי ששיתפת
חג אהבה שמח

הגיבי
  רלי
  רלי - 18 באוגוסט 2016

  נועם יקירי,
  תודה על המשוב. אכן, גם אותי הפתיע בעוצמה ובעומק שלו. תודה על ההכוונה הגבוהה ותודה לך על חיזוק שבדרך. שנהיה מלוא האהבה שהננו. חג אהבה שמח.

  הגיבי
תמיר גדעון - 21 באוגוסט 2016

רלי היקרה
מבלי להכנס לתוכן שכתבת
אז סתם תדעי שאני אוהב אותך…

הגיבי
  רלי
  רלי - 21 באוגוסט 2016

  תמיר האהוב, אין עליך וכמותך ילד טבע ופראי שכמוך. תודה על לב ענק ונתינה. פשוט אוהבת את היותך

  הגיבי

הגיבי

הגדלת טקסט
ניגודיות