ספר: סוד סימני הדרך

הדרך להגשמה וליצירת החיים שתמיד רצית

ברכות של אור

  • אני שמחה להעניק לך את הפרק הראשון במתנה.
  • ספר המוביל לשינוי תודעתי של חייך.
  • מתנה לחיים, שהספר והדרך שבו מעניקים לחפצים בהתפתחות ולמידה.
  • "הנוסחה מאפשרת לי לדעת סוף כל סוף שזו באמת אני, להפסיק להילחם ברצונות האמיתיים שלי, ללכת אחרי הלב ולהפסיק להילחם".
  • "הוא מועיל גם בזמנים קשים ומחזק במקומות לא צפויים בחיים".
  • "לחיות את החיים שעליהם כולנו חולמים ולדעת בוודאות שזו הדרך".

לאחר 16 שנה של ליווי והנחייה של אלפי אנשים ראיתי, שרוב האנשים חיים את חייהם מתוך כוח ההתמדה ולא באמת עוצרים לשאול את השאלות החשובות על עצמם ועל החיים. והרי, כדי לממש את מלוא הפוטנציאל הגבוה שלנו, להתמודד עם אתגרי החיים ולהתקדם בכל תחומי החיים: עבודה, זוגיות, שפע כלכלי, לימודים, מימוש ייעוד, בריאות, ילדים ועוד... עלינו לדעת קודם כל "מאין באנו ולאין אנו הולכים".

ספר זה נולד בעבורך כדי להעניק לך את הנוסחה הסודית, את המפתח האישי שלך, למציאת הכוחות שבתוכך, לגלות מי את/ה באמת, למה את/ה כאן, מהי השליחות שלך ולמצוא את הדרך אל ההגשמה הייחודית שלך, לקראת חיים מלאי סיפוק ומשמעות.

פשוט לי עם רלי - סוד סימני הדרך - המדריך להגשמה ולמימוש העצמי שלך

אני שמחה להעניק לך את הפרק הראשון במתנה לקריאה מהנה

לחצו כאן לקריאת הפרק הראשון במתנה >>>>

לרכישת הספר כדי להגשים וליצור את החיים שתמיד רצית

רלי וורן - מנטורית רוחנית

מייסדת בית "פשוט לי", מנחה ומלווה אלפי אנשים בתהליכי מודעות עצמית, קבלת מסרים וריפוי, המובילים לצמיחה, שינוי והצלחה בכל תחומי החיים. מפתחת ומייסדת שיטות ייחודיות, המשלבות שימוש בכלים עוצמתיים, אותם היא מלמדת בקורסי הדגל "פשוט לתקשר פשוט" ו"סוד סימני הדרך להגשמה".

במהלך מסעה האישי, עברה רלי חוויות מגוונות שהובילו אותה לתהליכי מודעות והתפתחות אישית, לרכישת שיטות וכלים טיפוליים והבנות גבוהות בתחום הרוח. אלו משמשים אותה כיום ביצירת כלים עוצמתיים ובמימוש ייעודה האמתי – לעזור לאנשים להתחבר לקולם הפנימי, לדייק את חייהם ואת מי שנועדו להיות, לקראת חיים מלאי הגשמה, סיפוק ומשמעות.