3

האינטואיציה שלך מחכה לך

האינטואיציה שלך מחכה לך 

 • פשוט לי עם רלי - אור האינטואיציהמה זאת אינטואיציה, מאיפה היא נוצרת?
 • האם ניתן לפתח אינטואיציה?
 • למה זה טוב?
 • האם האינטואיציה הנשית שונה מהגברית?

אינטואיציה = היכולת לקבל ולפענח מסרים פנימיים ללא חשיבה רצונית או רציונלית. היא נוצרת ברגע, ולא פעם סותרת את ההגיון ושיקול הדעת המודע. זו ידיעה פשוטה.

מכירים את זה, שכשאנו פוגשים אדם לראשונה, נכנסים לחדר חדש, אמורים לנסוע לפגישה, צריכים לקבל החלטה חשובה, פתאום עולה תחושה מבפנים, בשבריר של שנייה, שאומרת לכם מה נכון או לא נכון לכם, מה נעים ומה לא, ממה להיזהר ואולי דוקא ש”זה,זה”? שנייה אחרי זה, הראש מתערב ושופט את זה ו”מלכלך” את הידיעה הזו בספקות וחוסר אמון? מכירים את זה? בטוחה שכן. זה קורה לכולנו. מאיפה זה בא?

בניגוד למערכת הפיזית שלנו, למוח החושב שלנו יש לנו גם מערכת אנרגטית ו“מוח מטאפיזי”. זו מערכת משוכללת מאוד ומאוד רגישה למימדים האתרים והאנרגטיים הנוכחים גם בעולמנו הפיזי. מערכת זו קולטת רטטים, תדרים, ידע, אנרגיות (מיטיבות וגם כאלה שלא) ומחוברת אל תודעת האחד שבה כל היקום הינו מארג קוסמי, רשת אנרגטית גלובלית, עוד מראשית היווצרות היקום ועד ימינו. הכול הווה ונוכח ברגע זה ממש.

זהו מוח נוסף, שמתקיים אצלנו בגוף האנרגטי ו”חי” בקורלציה ביחד עם הגוף הפיזי. עד כמה החיבור והשילוב בין הגופים הרמוני ושלם תלוי ברמת המודעות שלנו. עד כמה התודעה שלנו ערה לנוכחותם. ככל שאנו מעוררים את יכולת הקליטה וההבנה שאנו גם גוף אנרגטי מעבר לגוף הפיזי, כך יכולת ההקשבה שלי ל”מוח המטאפיזי” מתרחבת ומאפשרת לי לחוות את עצמי ואת העולם אחרת.

ישנם מחקרים, שבדקו ודיווחו שהאינטואיציה היא תוצר של התת-מודע שלנו ושאין שום מיסטיקה שקשורה לעניין. אך מחקרים אלה, מבחינתי ואני מוכנה לסתור אותם כאן ועכשיו, לא בדקו תופעות על-טבעיות שבהם כמתקשרת והילרית אני מקבלת מידע מדויק על אדם שמעולם לא פגשתי או ראיתי, שלא לדבר על תקשור עם נשמות או גלגולים. לכך, אין להם הסבר מאיפה זה מגיע. בראייה שלי, שנובעת ממידע מההכוונה הגבוהה שלי ומנסיון של 16 שנה בתחום, ידוע לי כי הדברים בנויים אחרת.

וזה המידע שקיבלתי:

האינטואיציה היא שער שדרכו יש לנו יכולת לקבל מסרים מ”המוח המטאפיזי” שלנו (המחובר למהות שלנו, לנשמה שלנו, ל”אני האותנטי” שלנו, ל”ילד הפנימי” שלנו, ושמותיה עוד רבים) אל “המוח הפיזי” שלנו (המייצג את האישיות שלנו, מי שאנו חושבים שאנחנו, כתוצאה ממה שחווינו כאן).

ככל שהתקשור(ת) עם ה”מוח המטאפיזי” חזקה יותר, כך אני מחברת ומבטאת יותר בשלמות והרמוניה את שני הגופים שלי ומרגישה שמחה, בוטחת, מאמינה ויודעת יותר. חווה את עצמי בעלת יכולת, מוטיבציה ותשוקה לחיים. ככל שהתקשור(ת) עם “המוח המטאפיזי” חלשה יותר, נוצר פער גדול בין הגוף הפיזי לגוף האנרגטי ואני חשה תסכול, מאבק וחוסר בטחון, חוסר אמונה, חוסר ידיעה בהוויה שלי.

“המוח הפיזי” – נמצא באזור הראש

מחובר יותר אל מערכות הגוף הפיזי ולכן יש לו “קול” חזק ועוצמתי.

← חווה את העולם דרך חמשת החושים הפיזיים: ראיה, שמיעה, ריח, טעם ומישוש.

← מפרש ומנתח את המציאות בהתאם לרגשות שעולים, כתוצאה מהחוויה החושית, ושופט אותה כטוב / רע.

← מגיב בהתאם לפרשנות ויוצר תגובות אוטומטיות: איך להגיב, ממה להיזהר, מה מותר או אסור, מה אפשרי או לא.

← בהתאם לחסכים הרגשיים שחווה: שם דגש על הרצון להוכיח ולקבל הכרה, תגמול ואישור מבחוץ, כדי למלא חסכים אלה, שחושב שחסרים בתוכו.

← בהתאם לחוויות השליליות שחווה: יוצר פחדים, חוסר בטחון, חוסר ערך עצמי וחוסר אמונה.

← מבקש וודאות, שליטה, נוחות, בטחון והגנה כדי להרגיש בטוח בעולם.

← מעניק סיבות ותירוצים לוגיים מדוע נכון להישאר במצב הנוכחי.

← חש נפרד, ולפעמים אף בודד, ביקום.

← ראייה מצומצמת ומוגבלת של ההזדמנויות ומשאבי השפע שבחיים.

← תחושת חסר וחיפוש מתמיד אחר האושר.

← חי יותר בעבר או בעתיד.

← כשאין לו תשובות, יוצר בלבול, תהייה, חוסר בהירות, עייפות, חוסר מוטיבציה ותקיעות. יוצר הרבה רעש והסחות דעת.

 

 

שער האינטואיציה – דרך מפתח הלב 

 ⇑

 

“המוח המטאפיזי” – נמצא באזור הבטן

⇐ מחובר אל מערכות הגוף האנרגטי, המחובר אל האנרגיה הקוסמית (נשמה, אני אותנטי, ילד פנימי) ולכן יש לו “קול” עדין ושקט.

⇐ חווה את העולם דרך החושים המטאפיזיים: ראייה על-חושית, שמיעה על-חושית, ידיעה על-חושית, מגע על-חושי, הרגשה על-חושית.

⇐ מתעלה מעבר לחוויה הקיימת ורואה את התמונה הרחבה של החיים. רואה את הסיבה לתוצאה.

⇐ מחובר ופועל מתוך הרצון הפנימי האותנטי של מה אני רוצה באמת, ומשם החוצה.

⇐ מצוי בידיעה שכל האפשרויות פתוחות והכול אפשרי.

⇐ מחובר למאגר התשובות – מקבל תשדורות, מסרים, ליווי, ריפוי וידע ללא הגבלה של זמן, מקום ומרחב.

⇐ מחובר למקורות השפע שביקום.

⇐ נמצא בידיעה את עצמו, באהבה ללא תנאי וללא פחד.

⇐ נוכח בשלמות בהווה, ברגע הזה.

⇐ לוקח אחריות מלאה על בחירותיו והתוצאות הנובעות מהן.

⇐ פועל מתוך תשוקה, יצירתיות, השראה, רצון ומוטיבציה לעשייה.

⇐ יוצר תחושת סיפוק, הנאה ושמחה.

⇐ שואף להיות כל הזמן בתנועה של צמיחה והתפתחות.

בדיוק כמו הדולפין, שמשתמש בכ – 20% מהיכולת המוחית שלו (לעומת האדם שמנצל בין 3-5% ממוחו, ובמקרה הטוב עד 10%), ו”פיתח” מערכת נפלאה, המאפשרת לו “לראות” למרחקים של עשרות קילומטרים ממקום הימצאו ויכול גם לסרוק “סריקת רנטגן” אנשים ולראותם מבפנים ואף להדהד אליהם, דרך הסונאר, אנרגיית ריפוי (ישנם עדויות רבות על אנשים שהחלימו באמצעות טיפולים עם דולפינים) כך, גם לנו ישנה יכולת טבעית “לפתח” את מערכת הסונאר שלנו, שכבר קיימת, לעבור דרך “שער” האינטואיציה ולקבל ישירות מ”המוח המטאפיזי” מידעים, מסרים וריפוי בעבור עצמנו ובעבור אחרים. לכולנו יש את היכולת הזו, נולדנו איתה. ילדים קטנים עושים זאת בקלות ובטבעיות, עד לרגע שבו הם מצמצמים אותה עקב פרשנויות מוטעות של מה נכון או לא נכון לעשות, וזה מה שרובנו עשינו.

האם ישנו הבדל בין האינטואיציה הנשית לגברית?

אולי אני הולכת לאכזב כאן, אך לגברים ולנשים ישנה את אותה יכולת אינטואיטיבית. אז למה בכל זאת יש הבדלים? ההבדל נובע עקב השונות בהתנהלות ובמיקוד של כל אחד מהצדדים. בעבר, הנשים שמו יותר דגש על מערכות יחסים, זוגיות, משפחה, ילדים, על הגופים הרגשיים שלהן ולכן הקשיבו יותר לאינטואיציה בנושאים אלו. לעומת זאת, הגברים שמו דגש יותר על תחומי העבודה, קריירה, עסקים, על הגופים השכליים יותר ולכן הקשיבו יותר לאינטואיציה שלהם בתחומים אלו, הרבה יותר מאשר תחומי הבית והמשפחה. גם כיום זה כך, אך יותר ויותר נשים מפתחות את ההקשבה היום גם לאינטואיציה בתחומי הקריירה; ויותר, ויותר גברים מפתחים היום את ההקשבה גם לאינטואיציה בתחומי הבית והמשפחה. מתחיל להיווצר איזון שהולך ומתרחב.

בעבר, גם היכולת לעבור דרך “שער” האינטואיציה ולהתחבר אל ה”מוח המטאפיזי” ניתנה רק לנביאים, אך כיום, בעידן “ההתעלות”, כולנו נדרשים לפתח ולעורר מודעות ותקשורת עם הגוף המטאפיזי שלנו, כדי לעזור לנו להיות את מי שאנו באמת ולהתחבר לאחדות. לנוע מתחושת העצמי הנפרד אל האחד שהוא הכול.

כיצד מפתחים אינטואיציה?

הדרך לחיזוק ופיתוח היכולת האינטואיטיבית שלנו, המחברת אותנו אל העוצמה שלנו, אל המהות שלנו, מתבצעת באמצעות שני תהליכים:

 1. תהליכי התפתחות מודעת – לעורר את הידיעה, הזיהוי וההכרה בין מי שאני באמת מעבר למי שאני חושבת שאני. לנקות ולשחרר תבניות, תפיסות, קבעונות, אמונות, ספקות, פחדים שאגרנו מרגע לידתנו ומחבלים ביכולת שלי להיות אני באמת.
 2. פיתוח אמנות התקשור(ת) ומיומנות ההקשבה – יכולת מולדת, מתנה שקיבלתי, לעבור דרך “שער” האינטואיציה אל “האני האותנטי”, אל ה”מוח המטאפיזי”, שהינו הידיעה הפנימית ומחובר אל ההכוונה הגבוהה ומקורות השפע שביקום.

שני התהליכים הללו יוצרים הרמוניה בין הגוף הפיזי למטאפיזי, מעודדים הכרה בערך העצמי ומגדילים את האהבה העצמית שמהדהדת גם אל האחר, לעבר צמיחה עצמית והתפתחות אנושית.

בהחלט, כן, ניתן לפתח את האינטואיציה ולחיות חיים שיאפשרו לכם:

 • להבין את עצמכם ואת המציאות שלכם.
 • לשפר מערכות יחסים.
 • לשפר את הבטחון והאהבה העצמית שלכם.
 • לזהות סכנות מצד אחד והזדמנויות מצד שני.
 • לקבל תשובות מהירות ומדויקות לכל התמודדות או שאלה, בכל רגע נתון.
 • לחיות מתוך שלמות, שמחה ואושר אמתיים.
 • להתחבר אל ערוץ ההשראה, היצירתיות והרעיונות המבריקים.
 • לצמצם את כמות “הטעויות” שלכם.
 • להתחבר למקורות השפע של החיים.
 • למלא את המצברים האנרגטיים שלכם.
 • להיות מי שאתם באמת.

וכן, כולם יכולים. מאות תלמידים מכל ספקטרום אפשרי הצליחו: מטפלים, מורים, פסיכולוגים, אנשי צבא, עו”ד, רואי חשבון, מהנדסים, שחקנים, רופאים, נגנים, שכירים ועצמאים הקשיבו לקול הקורא שלהם והעניקו לעצמם את המתנה הנהדרת הזו ונפתחו בקלות לעולם מרתק ולעצמם.

קיבלתם מתנה, לא תפתחו? למה ללכת את הדרך הקשה אם אפשר לקצר וליהנות?

כן, גם אתם יכולים. מזמינה אתכם באהבה לקורס “פשוט לתקשר פשוט” (לחצו על הקישור לקבלת פרטים וקריאת משובים) או התקשרו ואענה באהבה.

עידן רייכל – לפני שייגמר

לחיי האינטואיציה

תודה שנכחתם בסבלנות ובהכלה של ידע זה.

אם אהבתם – לחצו לייק ו/או שתפו,

ואם אתם רוצים לחוות דעה,

אשמח לתגובות/הארות/פרגון שלכם

שלכם,

רלי

נא ללחוץ כאן כדי להגיב להלן 3 תגובות
קלודי - 5 בפברואר 2016

כמו דולפין, שוחה במיים, זוכה במיינד, ולאחר הקריאה במתנה שכתבת מרגיש לי שיכול להשתמש ב״סוניאר״ (לחלום בספרדית) כדי לגלות את הקסם שבמציאות בתדרים שאני עדיין רק מדמיין…
תודה רלי על הזמן הזה, בגלגול הזה, במקום הזה, בגוף הזה…
ועל האמונה… שנותנת אור ואושר לנשמה שנמצאת בקופסה שבי…
תודה תודה תודה
קלודי ?

הגיבי
  רלי
  רלי - 6 בפברואר 2016

  קלודי היקר,
  איזה יופי של שימוש במילים. אהבתי את ההקבלה בשפות שבין הסונאר לסוניאר כחלום. אכן, יש לנו את האפשרות לראות המציאות ואת האשלייה, לראות את האפשרויות ואת המגבלות. להעז לחלום ולאפשר לשחות כדולפין… כמה אהבה

  הגיבי
רלי
רלי - 6 בפברואר 2016

הגיבי

הגיבי

הגדלת טקסט
ניגודיות