פשוט לי עם רלי - מפגש טיפול ותקשורישנם רגעים בחיים בהם אנחנו חווים חוויות מאתגרות, ויש לנו צורך בייעוץ חד-פעמי, נקודתי, שיעזור לנו להסיר את המורכבות, כדי שנוכל לנשום, להתחזק, לחזור לבהירות, לשנות זווית ראיה וחשיבה, ולמצוא את הכוחות לעשות מעשה ולהמשיך את הדרך.

אני תמיד מתרגשת, בכל פעם מחדש, לפגוש את האנשים המדהימים המגיעים אלי, כל אחד בדרכו, ומביאים איתם את הצורך לגעת במה שמאתגר אותם בשלב הזה בחייהם. לראות כיצד הם באים דואגים, מבולבלים עם אנרגיה ירודה ויוצאים פתוחים, מבינים, מוכנים ומלאים באנרגיה חיובית, המאפשרת להם ללכת את דרכם אחרת.

למדתי לראות כי הכול מדויק, וכל מי שצריך להגיע אלי מגיע ממקום של התאמה הדדית. כולנו מהווים מראות אחד לשני, ולא קרה עוד שמטופל יושב מולי ולא משקף לי הבנות לדרך בה אני עוברת. מכאן, קל לי להבין ולהתחבר למי שיושב מולי, מעבר למידע המתוקשר אותו אני מקבלת.

המפגש מתקיים בסביבה רגועה, נעימה, אסתטית ומזמינה.

דיסקרטיות מובטחת!

מה צפוי להיות במפגש?

1. היכרות הדדית ומילוי טופס “תשאול” לקראת טיפול אנרגטי, אשר עורך מספר דקות ספורות. 2. שיחת תקשור ומודעות: הסתכלות מעמיקה, גבוהה ומאפשרת בנושא אותו את/ה מביא/ה (זוגיות, עבודה, ילדים, עסקים, התפתחות אישית, בריאות, מיניות, חוסר שמחת חיים ועוד), על-מנת להבין את מקור הבעיה ומה יעזור לו לפתור אותה.  

תקשור – העברת מסרים ומידע מתוקשר, אשר הרבה פעמים מתקבל מבעוד מועד, ונמסר ללקוח במועד מפגש התקשור.

קבלת מסרים און-ליין, תוך כדי השיחה.

3. קבלת הסבר לקראת טיפול אנרגטי.
4. טיפול אנרגטי: לאחר קבלת המידע המתוקשר, פתיחת המודעות להבנה וראייה אחרת את המציאות אותה את/ה חווה, אני מעבירה אנרגיות אל גופך, על-מנת להשלים את הטיפול ולעזור לגופך הפיסי, רגשי, מנטאלי ורוחני לשחרר ולנקות חסימות ומטענים, אשר חוסמים ולא מאפשרים לגופך לרפא את עצמו, ולך ללכת את דרכך בקלילות ובהגשמה עצמית.

הטיפול נעשה על מיטת טיפולים, בלבוש מלא, כאשר אני מניחה את כפות הידיים שלי בעדינות על מרכזי הצ’אקרות בגופך ומעבירה את אנרגיית החיים, ריפוי של מלאכים ומאסטרים, טיפול מקומי בביואורגונומי ועוד אנרגיות מופלאות ותומכות.

חוויה מדהימה, מרפה, מרגיעה, מטעינה ומשחררת. ממליצה לכל אחד לחוות טיפול מסוג זה לפחות פעם אחת בחייו.

5. סיכום: הסבר לאחר הטיפול האנרגטי וקבלת המידע המתוקשר, הכוונה וכלים כיצד להמשיך מכאן והלאה.

זמן: כ- שעתיים.

שימו לב:

*** יש צורך להסיר נעליים, חגורה, שעון ותכשיטים לפני טיפול אנרגטי.

אשמח לפגוש אתכם ולהיות בעבורכם ערוץ וקול מכוון, מרגיע ומעצים.

לקביעת מועד לפגישה: דברו איתי.

שלכם באהבה

רלי