פשוט לי עם רלי - פגישה אישית עם רלי

ישנם רגעים בחיים בהם אנחנו חווים חוויות מאתגרות, ויש לנו צורך בייעוץ חד-פעמי, נקודתי, שיעזור לנו להסיר את המורכבות, כדי שנוכל לנשום, להתחזק, לחזור לבהירות, לשנות זווית ראיה וחשיבה, ולמצוא את הכוחות לעשות מעשה ולהמשיך את הדרך.

 אני תמיד מתרגשת, בכל פעם מחדש, לפגוש את האנשים המדהימים המגיעים אלי, כל אחד בדרכו, ומביאים איתם את הצורך לגעת במה שמאתגר אותם בשלב הזה בחייהם. לראות כיצד הם באים דואגים, מבולבלים עם אנרגיה ירודה ויוצאים פתוחים, מבינים, מוכנים ומלאים באנרגיה חיובית, המאפשרת להם ללכת את דרכם אחרת.

למדתי לראות כי הכול מדויק, וכל מי שצריך להגיע אלי מגיע ממקום של התאמה הדדית. כולנו מהווים מראות אחד לשני, ולא קרה עוד שמטופל יושב מולי ולא משקף לי הבנות לדרך בה אני עוברת. מכאן, קל לי להבין ולהתחבר למי שיושב מולי, מעבר למידע המתוקשר אותו אני מקבלת.

המפגש מתקיים בסביבה רגועה, נעימה, אסתטית ומזמינה.

דיסקרטיות מובטחת!

מה צפוי להיות במפגש? 

1. היכרות הדדית. 

2. שיחת תקשור ומודעות: הסתכלות מעמיקה, גבוהה ומאפשרת בנושא אותו מביא המטופל (זוגיות, עבודה, ילדים, עסקים, התפתחות אישית, בריאות, מיניות, חוסר שמחת חיים ועוד), על-מנת להבין את מקור הבעיה ומה יעזור לו לפתור אותה.  

תקשור – העברת מסרים ומידע מתוקשר, אשר הרבה פעמים מתקבל מבעוד מועד, ונמסר ללקוח במועד מפגש התקשור.

קבלת מסרים און-ליין, תוך כדי השיחה.

3. סיכום: קבלת המידע המתוקשר, הכוונה וכלים כיצד להמשיך מכאן והלאה. 

זמן: עד שעה

אשמח לפגוש אתכם ולהיות בעבורכם ערוץ וקול מכוון, מרגיע ומעצים.

לקביעת מועד לפגישה: דברו איתי.

  

שלכם באהבה

רלי


תגובות

פגישה לקבלת מסרים (ללא טיפול אנרגטי) — אין תגובות

הגיבי

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>