פשוט לי עם רלי - ליווי תהליכי

אנשים משתנים בדרך כלל מחוסר ברירה, לא מרצון. לפעמים, אנו נמצאים בדרך, אשר אינה משרתת אותנו ומרגישים תקועים בלי יכולת לשנות מסיבות רבות ושונות. מחכים שהזמן ישנה דברים, שמשהו יקרה, ואז לשנות מחוסר ברירה. אז השינוי מהווה איום כשהוא נעשה לך, במקום הזדמנות כשנעשה על ידך.

 לא תמיד פשוט לנו להעז ולשנות לבד; השינוי מפגיש אותנו עם אי-הוודאות.

 ישנו משפט חכם שאומר: ” מי שמתבונן החוצה – חולם, מי שמתבונן פנימה – מתעורר”. אם אתם רוצים להחזיר שליטה לידיכם, לזוז ממקום אחד לשני, להגשים חלום ולהיות במלואכם את מי שנועדתם להיות; אם אתם רוצים לגדול ולהתפתח מעבר למי שאתם היום, ומרגישים פער בין המצוי לרצוי עקב פחדים, סיבות ורגשות, אשר עוצרים אתכם, זה המקום להסכים לעבור תהליך מודע ולפגוש את עצמכם.

 אני מאמינה כי “כל זמן שאדם חי, הוא יכול להשתנות” (דוד בן גוריון). אשמח ללוות אתכם ולשמש בעבורכם ערוץ להיכרות שלכם את עצמכם: מהו טיפוס האישיות שלכם עימו אתם מזדהים, מהם כפתורי ההפעלה האוטומטיים שלכם שאינם מאפשרים לכם בחירה אמיתית, החוזקות, החולשות, הפחדים, מה מעכב אותי? מחזק אותי? מניע אותי? מה הייעוד שלי? מה ה”שיעורים” שבאתי ללמוד? מהם דפוסי החשיבה שלי? האפשרויות שלי? ולהתחבר אל הידע, הכלים והעוצמות הקיימים בכם, ופשוט לשנות ולהמשיך את דרככם בקלילות.

משך התהליך תלוי רק בכם, ויכול להימשך מספר פגישות מצומצם או יותר. הכול תלוי במוכנות ובבשלות שלכם לשינוי.

מה צפוי להיות במפגשים? (לאחר שכבר הכרנו במפגש הראשון שלנו):

הסתכלות מודעת, מעמיקה, גבוהה ומאפשרת בחוויות, התנסויות, סוגיות שאת/ה חווים ביומיום בנושא שמעסיק אתכם (זוגיות, עבודה, ילדים, עסקים, התפתחות אישית והגשמה, בריאות, מיניות, חוסר שמחת חיים ועוד), על-מנת להבין את מקור הבעיה וכיצד הוא מהווה הזדמנות לצמיחה והתפתחות. מכאן, מה יעזור לי למצוא את הביטחון והאמונה ליצור שינוי לקראת חיים שלווים, מלאים ומגשימים.

 ההתבוננות נעשית באמצעות כלים חווייתיים, מגוונים ועוצמתיים. הכוונה וכלים שיעזרו לך להמשיך מכאן והלאה.

זמן לכל מפגש: שעה

אשמח לפגוש אתכם ולשמש בעבורכם ערוץ וקול מכוון, מרגיע ומעצים.

לקביעת מועד לפגישה: דברו איתי

“אלוהים, תן לי את האומץ לשנות את מה שאפשר,

את הכוח לקבל את מה שאי אפשר,

ואת החוכמה להבדיל בין השניים”

                                                                                                                                 סנט פרנסיס

 

שלכם באהבה

רלי


תגובות

מפגשי ליווי תהליכי למודעות, העצמה, שינוי, הגשמה והצלחה — אין תגובות

הגיבי

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>