ספירלה4ביואורגונומי, ביו = חיים, אורגונומי = אנרגיית האורגון, היא שיטת אבחון וטיפול, שפותחה על ידי רפי רוזן ז”ל, אשר מבוססת על הגילוי של הפסיכיאטר וילהלם רייך, תלמידו של זיגמונד פרויד, אשר גילה את אנרגיית האורגון. אנרגיה שהייתה ידועה מזה אלפי שנים בשמותיה השונים: צ’י, קי, פראנה ועוד….

רייך גילה כי אנרגיה זו פועלת בגוף האדם ונמצאת בכל בין אם הוא חי, צומח או דומם, לכולם יש שדה אנרגטי. זו אנרגיית החיים אשר עוזרת לנו לפעול, לממש ולהגשים את עצמנו. בחסרונה אנו מרגישים מרוקנים, עייפים, מדוכאים, חסרי מרץ וחסרי חיות. רייך טען כי פגיעה או מחסור (חסימה אנרגטית) באנרגיית האורגון, מובילה למחלות, בעיות פיסיות ורגשיות של האדם. שיקום שדות האנרגיה, יפתרו את אותן הבעיות, ויחזירו לגוף את פוטנציאל ההבראה והריפוי שלו.

רפי רוזן ז”ל, חקר את כתביו של רייך וגילה כי הדרך הטובה והרגישה ביותר לחוש את אנרגיית האורגון היא באמצעות טכניקת העפעוף וקרא לה “החוש השביעי” (הרחבה ניתן לקרוא בספרו “החוש השביעי והמציאות שמעבר”). לדבריו, דרך שריר העין ותנועתו, בתגובה ויברציונית, כלומר עפעוף, ניתן לחוש את האנרגיה, לאבחן ולטפל במקור הבעיה הפיסית או הרגשית של האדם.

כמו כן, הוא טען כי לכל אדם, לכל איבר ולכל נושא יש משלים אנרגטי, ושני המשלימים זקוקים להתאחד בהרמוניה.

באמצעות הטיפול בביואורגונומי ובטכניקת העפעוף (או בשמותיה השונים: ביואנרגיה, ביורגונומי), ניתן לגלות את הפגיעה בשדות האנרגטיים של האדם, האיבר והמשלים שלו, לתקנם ולהחזירו לאיזון מנטאלי, רגשי, פיסי ורוחני.

היכולת לאבחן באמצעות טכניקת העפעוף מוזכרת כבר בתנ”ך, בספר תהילים פרק י”א, פסוק ד’ נכתב:

“ה’ בהיכל קודשו, ה’ בשמים כסאו, עיניו יחזו,

עפעפיו יבחנו בני אדם”.

חישת האנרגיה נעשית באמצעות עפעוף העיניים. מכיוון שאנרגיה זו לא קשורה למימד של זמן, מקום ומרחב, ניתן לטפל באדם ללא צורך במגע או בנוכחותו הפיסית של האדם מול המטפל. הוא אינו פולשני ואינו מתנגש עם טיפולים אחרים קונוונציונליים או משלימים.

הטיפול בביואורגונומי מאפשר למטפל לראות את המציאות האנרגטית של גוף האדם, העסק, מערכות יחסים ועוד, מעבר לפיסית.

המטפל, לאחר פנייה של האדם אשר ביקש טיפול, או לאחר שקיבל תשובה אנרגטית כי מותר לו לאבחן ולטפל, מזמן את הגוף האנרגטי של המטופל/העסק/הבית, מאבחן ומטפל בו על חלקיו השונים, על מנת לנקות חסימות ולהחזיר את שדות האנרגיה שאבדו. המטפל אינו פולש אנרגטית לאף אדם ללא אישור.

במדע, הרי ידוע כי בבסיס כל חומר, בין אם הוא חי, צומח או דומם, מצויה אנרגיה, אשר התגבשה והתגלמה לחומר מוצק. אם ניקח אדם, עץ או פסל ונפרקם למרכיביהם הבסיסיים, נגלה כי הכול מורכב מאנרגיה. אלא שבחלקה האנרגיה מתגלמת לחומר ובחלקה נשארת ברמה האנרגטית. מכאן ההבנה הרחבה כי כל אשר נמצא ביקום, בנוי מיסודו מאנרגיה. כיום, יש לכך סימוכין באמצעות מצלמות קירליאניות המאפשרות לצלם הילות, צ’קרות ואף מרידיאנים, וכן באמצעות הגילוי של “החלקיק האלוהי”, שאחראי על הפיכת אנרגיה לחומר מוצק (מסה).

אם כך, גם בני האדם, על חלקיהם השונים: הגוף שאנו רואים, האיברים הפנימיים, המחשבות, הרגשות, הפחדים, הטראומות, הצ’קרות ועוד ועוד הם כולם אנרגיה.

כאשר אנו חווים מתחים, קשיים, פציעות, טראומות אשר מעוררים בנו פחדים, מחשבות שליליות, כעסים, אכזבות, תסכולים, חרדות וכו’, הדבר מתבטא בסגירת השדות האנרגטיים של הגוף ואיבריו. מה שלאורך זמן וללא טיפול, יוצר קשיים פיסיים, מנטאליים, רגשיים ורוחניים.

מכיוון שאנרגיה זו, כפי שנאמר, אינה תלויה בזמן, מקום ומרחב, ניתן באמצעות שיטה זו, להגיע למקור הבעיה בחיים אלה ואף מגלגולים קודמים, ולשחרר דפוסי חשיבה שליליים, פחדים, כאבים, טראומות, מכאובים פיסיים, רגשיים ונפשיים, על מנת לחזור לנתיב דרכנו ולממש את מלוא הפוטנציאל שלנו.

הביוארוגונומי מטפל בכל סוגי החסימות ובמגוון רחב של אתגרים כגון:

♥      פיסיים – מחלות וכאבים מסוגים שונים, קשב וריכוז, לקויות למידה…

♥      נפשיים – חרדות, פחדים, פוביות, דיכאון, חוסר מוטיבציה…

♥      רגשיים – חוסר בטחון עצמי, חוסר ערך עצמי, אהבה עצמית…

♥      מנטאליים – מחשבות שליליות ופסימיות…

♥      רוחניים – איבוד כיוון וייעוד הנשמה, הגשמה ומימוש.

♥      מערכות יחסים – זוגיות, משפחה, חברים, קשרים בעבודה.

♥      תקיעות בקריירה.

♥      ניקוי וטיפול במרחב האנרגטי של הבית / העסק להעצמת השפע.

באמצעות שיטה זו, ניתן גם לתקשר עם ההכוונה הגבוהה שלנו ולקבל תשובות של כן/לא, ואף לבדוק אחוזי התאמה של בחירות שונות כמעט לכל תחום בחיים כגון:

האם נכון לי להצטרף לקורס ללימוד שיווק של נועה?

האם לרשום את הילד שלי לביה”ס עירוני, דמוקרטי או אנתרופוסופי? כמה אחוזי התאמה אני מקבלת על כל אחד מהם?

האם לטוס השנה לווינה, ציריך או מדריד? כמה אחוזי התאמה לכל אחד מהם?

מי מתאים לי יותר יורם או אליעד?

מי הרופא המומלץ ביותר עבורי, ד”ר נתן, ד”ר ברמן או ד”ר שגיב?

המטפל מתקשר עם הרובד האנרגטי של האדם ומקבל תשובה בעבור מה שנכון לו לדעת.

אני מזמינה אתכם להיעזר בכלי אבחוני וטיפולי מדויק זה, על מנת לנקות, לתקן ולהעצים את עצמכם, וללכת את דרככם בקלילות.

לקריאה אודות טיפול בביואורגונומי.

להזמנת טיפול בביואורגונומי: דברו איתי.

מאחלת לכולכם בריאות טובה ואריכות ימים, מימוש והגשמה מלאה את מי שהנכם.

 

שלכם באהבה

 רלי


תגובות

ביואורגונומי — אין תגובות

הגיבי

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>