מקרה 1:

התקשרה אלי גברת מקסימה, נשואה ואם לשני ילדים, שבועיים לפני נסיעה משפחתית לחו”ל. נסיעה אשר תוכננה כשנה מראש, לקראת בת המצווה של בתה:

רלי יקרה, הייתי חייבת רגע לעצור ולהביע את הערכתי ורחשי ליבי, כאות תודה לטיפולך המסור והמדהים. הצלחת “להרים אותי” תרתי משמע. קיבלתי את הטלפון שלך מחברה “במקרה”, שהייתה אצלך וכל כך התרשמה שלא הפסיקה לדבר בשבחך. והנה, אני הסקפטית, שלא הבינה בכלל על מה היא מדברת, מוצאת את עצמי שבועיים לפני נסיעה משפחתית לחו”ל לרגל חגיגת בת המצווה של ביתי הקטנה, עם כאב גב איום ונורא עקב פריצת דיסק. כאב משתק ובלתי נסבל עד כדי כך שלא יכולתי לזוז. קיבלתי תרופות חזקות, זריקות ומה לא, אך כלום לא עזר. ממקום נואש, שכבר הרגשתי שאין לי מה להפסיד, צלצלתי אלייך. כבר בשיחה הרגשתי שהגעתי לכתובת הנכונה. אני לא יכולה להסביר את זה, אך סוף כל סוף הרגשתי ש”רואים אותי”. סיפרת לי מה את עושה והצעת טיפול s.o.s בביואורגונומי. אמרת לי לפתוח את הראש ואת הלב, גם אם אני לא מאמינה, ולתת לאנרגיות פשוט לעשות את שלהן. לאחר שקיבלת אישור, התחלת לטפל בי. אני לא מגזימה, הרגשתי שמשהו קרה. פתאום, הכאב נרגע והתחלתי לזוז. תוך 10 דקות הייתי על הרגלים, ממש נס, אין מילה אחרת. כמובן, שמאותו הרגע, המצב רק הלך והשתפר. אין לי מילים להודות לך על עזרתך. ממש הצלת אותי! בזכותך, יכולנו כולנו לנסוע וליהנות. מאדם סקפטי הפכתי למאמינה גדולה ונפתחתי ללמוד ולהכיר כי יש הרבה יותר מעבר לנגלה לעין. תודה אישה יקרה ושתזכי למצוות, כפי שאת עושה. באהבה גדולה, י.ש.

מקרה 2:

הגיע אלי, לפגישה מקדימה לפני טיפול, בחור רגיש בן 30, רווק, גר בבית הוריו, מובטל, משכיל ועם סימפטומים של דימוי עצמי נמוך, חוסר ביטחון, מחשבות טורדניות וכפייתיות, דיכאון ובדידות. הוא מטופל מזה שנים באמצעות תרופות ומלווה ע”י פסיכולוג ופסיכיאטר.

שלום רלי, שמעתי על הטיפול בביואורגונומי וחיפשתי מטפל באזור שלי, ככה הגעתי אלייך. קבענו פגישת היכרות. כבר בפגישה הרגשתי שאני יכול לתת בך אמון מהרגע הראשון ולהרגיש בטוח להיות את מי שאני בלי להסתיר. התרגשתי מאוד ואת הרגעת אותי וקיבלת אותי כמו שאני. קבענו זמן לטיפול בביואורגונומי וכשסיימת התקשרת ודיווחת לי על התוצאות. אני כותב לך את המייל הזה כי אני חייב לשתף אותך מה קרה לי מאז. בערך חודש אחרי הטיפול, בלי לשים לב, פתאום קמתי בבוקר וסידרתי את החדר שלי, שהיה מבולגן כבר שנים. אני אף פעם לא חשבתי לסדר אותו ופתאום זה הפריע לי שהוא ככה נראה. ההורים שלי היו המומים. דבר שני, העזתי לחפש עבודה ותוך חודשיים התחלתי לעבוד. לא האמנתי שקיבלו אותי ושנתנו לי הזדמנות. אני סוף כל סוף קם בבוקר ויש לי מטרה. נכון, לא קל לי להיות עם אנשים וזה דורש ממני מאמצים רבים, אבל אני לא מוותר. מה שהכי מרגש עבורי זה שהכרתי מישהי נחמדה ואנחנו יוצאים ביחד. הייתי חייב לכתוב לך ולהגיד לך תודה. אני יודע, כפי שלמדתי להבין בעזרתך, שזה תלוי בי להמשיך ולהתקדם ולא לוותר, ולשנות את מה שלא עשה לי טוב, אבל את עזרת לי לזוז מהמקום התקוע שהייתי בו. אהיה בקשר. ושוב תודה. ג.מ.

מקרה 3:

התקשר אלי בחור מודאג בקשר לאמו בת ה – 74, שהחלה לדאוג מ”הסוף” הקרב ובא.

שלום רלי, רציתי רק להגיד תודה, המון תודה. שמעתי על הטיפול בביואורגונומי ובהמלצה מחברה, התקשרתי אלייך. ביקשתי ממך לטפל באימא שלי, אישה אלמנה בת 74, שהייתה תמיד שמחה ומלאת חיים ואנרגיות ופתאום משהו השתנה. הפחד מה”סוף” הקרב ובא התחיל לחלחל ולהשפיע. היא לא הפסיקה לדבר על זה וגם התכנסה לתוך עצמה ולא התנהגה כתמול שלשום. אימי היא כל מה שנותר לי ממשפחתי, אשר נספתה בשואה. הרגשתי שאני מאבד גם אותה. לאחר שבדקת אם אפשר לטפל, קבענו מועד טיפול. בטלפון היית כל כך נעימה, מבינה ואמפטית. יכולתי לשוחח אתך שעות. עלי לציין שלמרות הכול, אני לא כל כך הבנתי מה את עושה, קשה להבין את הטיפול הזה, אבל הייתה לי תחושה שיהיה בסדר. כבר בשבוע הראשון לאחר הטיפול, ראיתי הטבה. מצב הרוח של אימי השתפר והיא דיברה על ה”סוף” פחות ופחות. היא אפילו הסכימה לצאת מהבית, מה שהיא לא עשתה כבר מספר חודשים. כיום היא חזרה להיות שמחה ואנרגטית כפי שהיתה. פשוט קסם. תודה, תודה, תודה. לא האמנתי שיש דבר כזה כמו טיפול באנרגיות ועוד מרחוק, אבל הייתי מוכן לנסות הכול. תבורכי ומאחל לך שתמשיכי בדרכך הברוכה ושתקבלי בחזרה את כל אשר את מבקשת. י.מ.

תגובות

תיאורי מקרים — אין תגובות

הגיבי

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>