הילה-של-נרהילה הינה מעטפת אנרגטית, טבעת אור, הנוצרת סביב אדם, בע”ח או עצם. ההילה מורכבת משדה אלקטרו-מגנטי המקיף את הגוף מכל צדדיו, ומורכב ממספר רבדים. שבעה רבדים, מסך כל הרבדים, מקושרים לצ’אקרות המרכזיות. כל רובד תואם לצבע מסוים מספקטרום הצבעים. ההילה נמצאת במרחק של 30 ס”מ בממוצע מהגוף; רוחבה לרוב נוטה להיות כרוחב פריסת הידיים לצדדים, כאשר היא יכולה גם להגיע לעשרות מטרים לרוחב ולגובה.

כבר משחר ההיסטוריה, יכלו אבותינו לראות הילות והשאירו בידנו עדויות רבות באמצעות כתיבה, ציורים ופסלים: הילות סביב ציורי קדושים בספרי קודש, ציורי מערות, תיאורים תנכיים, פסלים מתקופת מצרים ועוד. בספר הזוהר קרויה ההילה “צלם”. כיום, ניתן לתעד הילות באמצעות מצלמה מיוחדת קירליאנית המצלמת הילות, ובאמצעותן ניתן לנתח את מצבו האישיותי-נפשי-בריאותי של האדם. לחילופין, ניתן להיעזר לאבחון הילה במתקשרים ומדיומים בעלי יכולת ראייה על-חושית.

ניתן לחוש את ההילה באמצעות מגע כף היד (כפי שאני חשה אותה במהלך טיפולי רייקי / ביואורגונומי), קריסטל או מטוטלת או ממש לראות אותה. תנסו: להחשיך מעט את החדר ולהדליק נר, ותוך בהייה ארוכה, להביט בחפץ או האדם היושב ליד הנר. תוכלו במהרה, לראות את השכבה הראשונה (אתרית – לבנה שקופה) ואולי אף יותר מכך סביב האדם או החפץ.

ההילה מתפתחת ומתעצבת בערך עד גיל שנתיים, ולאחריה משתנה כל הזמן בהתאם למצבו הבריאותי-נפשי של כל יצור חי. לעומת זאת, הילה של דוממים נשארת על בסיס קבוע.

צבעי הילה מעידים על אישיותו, בריאותו והתפתחותו של האדם. האדם ירגיש בריא וחזק פיזית, נפשית ומנטלית כאשר ההילה שלו חזקה ושלמה. מאידך, הילה חלשה וחסרה תעיד על חולשה ומחלה. הילה נעלמת וחסרה מאוד יכולה להעיד על מועד קרב לסיום חיי האדם.

צבעי ההילה:

      לבנה: בריאות טובה, איזון אנרגטי, טוהר, אהבה ללא תנאי.

      שחורה: חולי סביב אזור מסוים בגוף היכול ליצור כאב.

      אפורה: מעבר בין הילה לבנה לשחורה המעידה על התחלת כאב באיבר מסוים בגוף.

   אדומה כהה: מרץ ואנרגטיות. במידה ומפוזרת – מערכת עצבים חלשה. בעלי דעות שמרניות. מרגישים בטוחים בתוך  קבוצה. דורשים נאמנות מוחלטת.

      אדומה בהירה: זקוקים לריגושים, מעניינים במיוחד.

      צהובה: אנשים רוחניים ובעלי מודעות, ספונטניים, מצחיקים וזורמים.

      צהובה-כתומה: פועלים על-פי השכל, ביטחון, נחישות, יציבות. הכול מתוכנן ולא ספונטני, נאמנים.

    כתומה: מיניים וסקסים מאוד. מושכים את בני המין השני בקלות. אינדיבידואליסטים ושונאי שגרה. יצירתיים מאוד. יכולים להיות קנאים ורכושניים. חורים בהילה – בעיה במיניות.

    ירוקה: בריאות תקינה ומאוזנת, בעלי נתינה ורוחניות. פתוחים, חברותיים וכנים, שלווים ורגועים. אוהבי טבע וחיות. חורים בהילה מעידים על בריאות   לקויה.

    ירוקה-צהובה: פרפקציוניסטים וביקורתיים מאוד. בעלי דעות שמרניות למרות שכלפי חוץ נראים ליברליים. אסתטיים, חכמים ונראים טוב.

      כחולה: מרץ והארה רוחנית-מיסטית. זהירים ובררניים וזקוקים להרבה מרחב ושקט פרטי.

      תכלת: יושר, כנות, נאמנות, רגישים ופגיעים, חברות ואכפתיות.

    סגולה / אינדיגו: רוחניות גבוהה, כריזמטיים, אוהבי במה, זקוקים למרחב אנרגטי גדול ולריגושים. חמים ובעלי תיאבון מיני חזק, דרכו מתחברים לכוח עליון. נאמנים.

      לבנדר: “ילדי פרחים”, פתוחים, רוחניים, עדינים.

ניתן לטפל ולחזק הילה חלשה וחסרה באמצעות טיפולי רייקי, הילינג, קריסטלים, מדיטציה ועוד…

אנשים רבים צולמו לפני, במהלך ולאחר טיפול אנרגטי, באמצעות מצלמות קירליאניות, ותיארו כיצד הצבע ומרקם ההילה משתנה לטובה בעת טיפול אנרגטי.

אני מזמינה אתכם לבוא לפגישה אישית (הכוללת טיפול אנרגטי) או לטיפול ביואורגונומי, בכל נושא המעסיק אתכם בשלב זה בחייכם או להצטרף לקורס “פשוט לתקשר פשוט”, לפתח את היכולת הטבעית שלכם לתקשר ולקבל מסרים בעבור עצמכם ויקירכם, על-מנת שתוכלו ללכת את דרככם ביתר קלילות ושמחה.

לקביעת מועד לפגישה / להצטרף לקורס: דברו איתי.

 

שלכם באהבה

רלי


תגובות

הילה — אין תגובות

הגיבי

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>