“אין הנחתום מעיד על עיסתו”

ולכן, באהבה ובצניעות משתפת פה מבחר של משובים מאנשים יקרים,

שפגשתי במהלך פגישות אישיות וקבוצתיות:

“רלי היקרה, מהטיפול הראשון אצלך הרגשתי שמדובר במטפלת שונה, שעומדת מולי מטפלת שבראש ובראשונה היא אדם שמסתכלת עלי בגובה העיניים, שבאמת חשוב לך בשביל מה הגעתי. הבנתי שאצלך גם זה חלק מהטיפול – מה שגרם לי להרגיש אתך מאוד פתוחה, למרות שבטבע שלי אני אדם מאוד מופנם וסגור בקשר לאנשים שרק הכרתי וטרם רכשו את אמוני. מהרגע הראשון שידרת לי תחושת ביטחון, אכפתיות ואהבה גדולה. אל הטיפולים אני מגיעה בפרשת דרכים ובהרגשה שאני מגששת באפלה. בתקופה קשה שבה קשה לבצע בחירות ולא ברור מה הצעד הנכון, את פורשת בפני את הכיוונים האפשריים, נותנת לי הכוונה ופותחת עבורי הסתכלות אחרת על התהליכים בחיי, לא רק בעניינים ספציפיים אלא מלמדת אותי זאת כדרך חיים. בכל מה שעובר עלי ואני מרגישה שלא נכון לי אני נזכרת בדברייך ושואלת את עצמי: מדוע נחשפתי להתנסות הזו בחיי? מה אני אמורה ללמוד מהחוויה הזו? ואני יודעת שיש בידיי הכוח לשנות את מה שלא משרת אותי. לתובנות שאת מקבלת דרך התקשור אני מאוד מתחברת, כאילו יצאו מתוכי אבל לא ידעתי לבטא אותם ולהסביר לעצמי. כאשר אנחנו דנות על הדברים שהתקבלו אני מוצאת את עצמי מתחברת אליהם ויודעת בסופו של דבר מה הדבר הנכון לי לעשות ומרגישה שלמה בעניין. בנוסף, ישנו הטיפול האנרגטי שבמהלכו אני מקבלת בעצמי מסרים ומרגישה את האנרגיות שעוברות אלי דרכך וממלאות אותי בכוחות מחודשים מבחינה פיזית, נפשית ורוחנית, וזאת כמובן מכיוון הטיפול שלך שנעשה עם הרבה כוונה, תשומת לב ואהבה גדולה. אני מרגישה שהתפתחתי ואני כבר לא אותה אחת שהגיעה אליך לטיפול הראשון, אבודה ומפוחדת. יש לי עוד דרך ארוכה ועוד הרבה חוויות לעבור, אך פתחת לי חלון והראית לי שאפשר להסתכל דרך משקפיים אחרות על החיים, ועל זה אני מודה לך מעומק נשמתי!! יקירה, מאחלת לך הצלחה בהמשך דרכך. שתמשיכי לצמוח למקומות גבוהים ותחלקי עם אחרים את אורך הגדול עם המון אהבה וסיפוק.” חיבוק גדול, ק.”

“רלי יקרה הרשי לי שוב להודות לך על ערב קסום!! מאורגן למופת, מתוקתק מבחינת החומר שהעברת, מעולה מבחינת המקום!! אני אוהבת את מי שאת, מעריצה אותך על הדרך האמיצה שלך , ויודעת בבטחון מלא שיש לך עוד תפקיד גדול וחשוב בחיי אנשים רבים. ותודה גם לך על הקדשת הזמן, הנתינה מכל הלב, האהבה המסירות והמחשבה על כל פרט ולו הקטן ביותר. אני ממתינה למפגשים הבאים. חיבוק חם אוהבת אותך, פ.”

“רלי יקרה, רציתי לומר לך כמה מילים… כל מפגש איתך הוא חוויה מדהימה עבורי, קולך הנעים והמרגיע, אשר גם כשנאמרים על ידך דברים שלא נעים לשמוע, תמיד גורם לדברים להישמע רכים יותר וקלים יותר לעיכול והכלה. לעולם אינך מתנשאת, תמיד מדברת בגובה העיניים מבלי לתת תחושה של “אני יודעת הכל והתשובות הן אצלי”. תמיד מקפידה לומר, שהנך רק צינור של אהבה ואור וכך גם מתנהגת. אינך מביעה ביקורת, את מציגה את הדברים כאילו היית עבורי מראה המשקפת לי את הדברים באור אחר, נכון יותר ובהיר יותר. במהלך המפגש,ברור לי שאת מקשיבה, שאת מכילה, שאת שם עבורי במאת האחוזים. כל חיבוק ממך מעניק לי אנרגיות מדהימות, מעצימות. יוצאת מחוזקת מכל מפגש איתך, ובטוחה שאני עושה דרכי להצלחה, והרבה מאוד בזכותך. מודה לאל בכל פעם על שנקרית בדרכי. תודה ענקית, ג.”

“את אמי איבדתי לפני 16 שנה. מותה היה פתאומי ואת האובדן שלה אני נושאת ביומיום לבדי. איני נוהגת ללכת לקבר לעתים קרובות, או לחלום עליה או לשוחח איתה. לא יודעת למה, אולי אני מפחדת. אף פעם לא חשבתי ללכת למתקשרת מכל סוג. זה פשוט לא סוג הדברים שאני מחוברת אליהם או מאמינה בהם. פגשתי אותך קודם כל כאדם, ללא קשר לעיסוק שלך. התאהבתי כשזכיתי להכיר מישהי נקייה, עדינה, לא שיפוטית. קבעתי אתך פגישה, בעקבות התלבטות גדולה שהייתה לי בחיים, והצעת שאביא גם איזה חפץ של אמי. בשבוע שחלף מרגע שתאמנו את הפגישה, כבר קיבלתי החלטות, וכך הגעתי לפגישה פנויה רגשית מהתלבטויות. ואז זכיתי לפגוש את אמי. רלי, בדרכך הנעימה והשקטה, שימשת כערוץ הידברות שלי עם אמא. ישבנו בחדר, ושקענו לאווירה רגועה ואינטימית. ואז התכנסת, והתחלת לדבר אתי בשמה של אמא שלי. אמי סיפרה לי את סיפור הפרידה שלה מהעולם הזה, ונגעה בי באופן שרק אמא נוגעת בבת שלה. כבר עברו מספר חודשים מאז הפגישה. לעתים אני חושבת שזה היה חלום. אך אני יודעת שהיו שם דברים שהם רק שלי ושל אמא שלי. אבל איך שאני לא הופכת בפגישה ההיא, קיבלתי מתנה ענקית, של שעה עם אמא. מה שלא היה לי כל כך הרבה זמן. ושוב, אני מתגעגעת, ושוב יש לי דילמות. נראה לי שאני צריכה לפגוש אותך שוב.” באהבה, ל.”

“רלי יקרה הרשי לי לכתוב לך מספר מילים מעומק הלב. כשהכרתי אותך לפני שנים די רבות, עוד לפני שהתחלת את דרכך הרוחנית אני כבר זיהיתי את היהלום שטמון בך כמטפלת. ולא רק אני, גם כל המורים שעברת דרכם , וכל אדם שהייתה לו הזכות להיות מטופל על ידייך, חש בייחודיות ורגישות בעדינות ובמיומנויות שבך. את למדת כל דבר ביסודיות לעומק עם הקפדה על כל פרט ופרט. לא ויתרת לעצמך, וכל תחום שנגעת בו, התמקצעת בו עד הסוף. אם זה בקלפים, אם בביואורגונומי, אם בתקשור עם נשמות. כל טיפול אצלך הרים אותי, מילא אותי באנרגיות, בתובנות ובהמון מסרים חשובים ומשמעותיים בדרכי שלי כמטפלת. אני יודעת שכל מי שיהיה מטופל שלך יקבל יחס וטיפול V.I.P. את מסוגלת להתמקד באדם שמולך’ ובשיא הרגישות והחמלה לגעת בו. לגעת בנשמתו – ואין כאלה דברים. אין כמוך רבים, את מיחידי הסגולה, שהיקום כל כך זקוק להם. תבורכי . תצליחי, והגמול יגיע עד אליך. באהבה רבה ורגשי הערכה כנה, פ.”

“רלי אהובה, כשהיינו בשלב הירידה בשכבות “המסע”, עלתה אצלי חווית תסכול מוכרת וידועה, כאילו שיש שם מחסום ידוע, שאין לי מושג איך לעבור אותו. ובכל זאת, בעזרתך האמונה עברתי אותו. ושם היתה הפתעה, הגעתי למקור שלי, הראש ניסה להבין האם באמת אני שם ואיך את יודעת שאני שם, ואני לא… אך חוויתי את אותה הידיעה של העוצמות שלי, אמנם זה לא היה איזה פרץ, שיטפון, אלא חוויה לא מוכרת. מן רגע שכזה, שהצלחתי להתגבר על הקשיים והפחדים, והתחברתי לעוצמות. רגע קטן ושביר.  בדיאלוג שלי חוויתי שוב תסכול. כעס. עצב. כאב. הייתה תחושת התנקות, שחרור. בכי מנקה. ובתהליך החזרה – הקלה ושחרור. כמה ימים אחרי, הבנתי שאני חווה סוג של אופטימיות לא מוסברת. סוג של חופש. אני משייכת את זה לתהליך, כי לפני כן חוויתי רק את הקושי שלי בחיים. חוץ מזה, פגשתי השבוע (שבוע אחרי) את אמא שלי אחרי הרבה זמן שלא התראינו. בניגוד לפגישות שלנו שתמיד לוו בביקורת, הפעם היא לא הציקה לי, ואפילו אמרתי לה שהיה נעים לשבת שם בלי לעבור ביקורת. נראה שבאמת דברים משתחררים. אוהבת המון, י.א.

“רלי יקרה, ראשית , אני חייבת להודות לך על המפגש אתך. במפגש נתת לי תחושת בטחון, לאחר שהצגת את הדברים באור מדויק, חיובי וברור, אשר הרגיע אותי בקשר למה שצפוי לי. המפגש אתך הוא חוויה בלתי נשכחת, בקולך הרגוע ובאנרגיות החיוביות שאת מעניקה, תמיד הכל בנועם ובחיוך רחב. תמיד, לאחר המפגש, אני יוצאת מחוזקת ובטוחה שאני הולכת בדרך הנכונה, וזאת בזכותך. את מיוחדת, וטוב שיש יחידי סגולה כמוך בעולם. ש.”

“רלי יקרה ואהובה, תודה רבה על הערב המקסים הזה, על תשומת הלב בכל הפרטים הקטנים: השי, הכיבוד, העששיות, האווירה, שהייתה נעימה והאנרגיות שהיו טובות. התחברתי מאוד לקטעים של הדמיון המודרך שהיו מצוינים, ואפשר היה להתחבר אליהם ולחוש שגם שם היה מקום לבחירה כל הזמן. קולך השקט, הנעים, הרגוע ומרגיע, פשוט נוגע. את ההוכחה לכך שלא צריך לצעוק כדי שישמעו ויקשיבו לך, קולך השקט ממגנט. נעים להקשיב לו, רוצים להקשיב לו. היית כרגיל נעימה ומלאכית, אהבתי את הנחייה, שלא הייתה הוראה, כי אם העברה של מסרים והטמעה בצורה הנעימה ביותר, לא ממקום של יודעת טוב יותר, כי אם ממקום של לשים זרקור על דרך חדשה ולהאירה עבור מי שרוצים להכירה. מיוחדת את ואין ספק כי קיבלת מהיקום את כל הכלים הדרושים לשם הגשמת ייעודך (Visual, Vocal, Vision), הכל ב- V יקירתי, וזהו להזכירך סמל הניצחון! אין לי ספק כי הובלת תהליכים וסיוע לנשמות אחרות בלהגיע אל האני הגבוה ביותר שלהן, הוא ייעודך. אני נהנית מההליכה יחד… מסתרכת אחרייך בתחום הרוחני וגם אני אוספת מן הפירות. גומעת בשקיקה מהגיגי החכמה שיש לך להשמיע וגם אני אט אט צומחת. מודה ליקום על היותך בחיי. יישר כח על פועלך ועל הדרך ועל מי שהנך. אוהבת מאוד, ס.”

“רלי, רציתי רק להביע את תודתי על מפגש כייפי. מאוד התרגשתי כשהגעתי, אך האווירה הייתה כל כך קסומה והאנשים כל כך נפלאים, שזה היה תענוג לשבת ולחוות מגוון רחב של אפשרויות לקבלת מסרים. גם צורת ההיכרות עם האנשים וגם המקום של לשמוע את מה שהיה כל כך נכון לי בזמן זה בחיי ולהתרגש גם ממה שאחרים קיבלו, הרגשתי לא פעם כי המסרים של האחרים נוגעים גם בי, וכמו שהסברת, לא סתם כולנו נפגשנו. באמת שאין מקריות. ומעבר לכל, התחברתי אלייך… אני בטוחה שעוד נפגש בהמשך, תודה יקירה.” (מ)

“רלי היקרה, אני אדם כל כך רציונלי, הכול אצלי עובד מהראש. אם אין הוכחות אמפיריות אני לא מאמין. לא יודע אפילו איך התגלגלתי אלייך. די סחבו אותי, אבל המפתיע הוא שהסכמתי לבוא. והנה, דווקא אני הספקן הגדול, נשביתי בקסמייך. כן, אין לי מילה לתאר את החוויה שחוויתי, פשוט קסם. איך את יודעת? אני לא מבין. לא יכולת לדעת דברים על אחותי שרק אני ידעתי כל מעולם לא נפגשנו. הכאב הזה, שנשאתי בתוכי ואף אחד לא ידע עליו, וגם אני הדחקתי אותו והמשכתי בחיי צף ועלה, כאשר תקשרת לי את אחותי והעברת לי מסרים מרגשים ממנה. אני מודה לך מקרב ליבי ונשמתי על שעזרת לי לסגור את המעגל הפצוע הזה. תודה לך. י’ “

“שלום רלי, שמעתי על הטיפול בביואורגונומי וחיפשתי מטפל באזור שלי, ככה הגעתי אלייך. קבענו פגישת היכרות. כבר בפגישה הרגשתי שאני יכול לתת בך אמון מהרגע הראשון ולהרגיש בטוח להיות את מי שאני בלי להסתיר. התרגשתי מאוד ואת הרגעת אותי וקיבלת אותי כמו שאני. קבענו זמן לטיפול בביואורגונומי וכשסיימת התקשרת ודיווחת לי על התוצאות. אני כותב לך את המייל הזה כי אני חייב לשתף אותך מה קרה לי מאז. בערך חודש אחרי הטיפול, בלי לשים לב, פתאום קמתי בבוקר וסידרתי את החדר שלי, שהיה מבולגן כבר שנים. אני אף פעם לא חשבתי לסדר אותו ופתאום זה הפריע לי שהוא ככה נראה. ההורים שלי היו המומים. דבר שני, העזתי לחפש עבודה ותוך חודשיים התחלתי לעבוד. לא האמנתי שקיבלו אותי ושנתנו לי הזדמנות. אני סוף כל סוף קם בבוקר ויש לי מטרה. נכון, לא קל לי להיות עם אנשים וזה דורש ממני מאמצים רבים, אבל אני לא מוותר. מה שהכי מרגש עבורי זה שהכרתי מישהי נחמדה ואנחנו יוצאים ביחד. הייתי חייב לכתוב לך ולהגיד לך תודה. אני יודע, כפי שלמדתי להבין בעזרתך, שזה תלוי בי להמשיך ולהתקדם ולא לוותר, ולשנות את מה שלא עשה לי טוב, אבל את עזרת לי לזוז מהמקום התקוע שהייתי בו. אהיה בקשר. ושוב תודה. ג.מ.”

“רציתי רק להגיד תודה ולהביע את שמחתי והתרגשותי… האנרגיה בערב הייתה מופלאה , ועוררה בי געגועים למשהו שאני לא יודעת מהו . יומיים אחרי הערב עדיין הרגשתי את הנוכחות של רלי . יש בה משהו קסום ביותר . היא מאוד אמיתית – מאוד ישרה עם התחושות שלה ונאמנה להם , בעיניי. הרגשתי שאני מתגעגעת אליה . אהבתי את הפשטות שבה . אני רוצה לפגוש בה שוב – יש לי כמה שאלות שרציתי שהיא תעזור לי למצוא את התשובה להן. נזכרתי שאני רוצה ללמוד לתקשר. אולי אני כבר מתקשרת אבל רוצה להתחבר לזה יותר. אני אוהבת אותך ומודה לכן על ערב קסום. ותודה לעצמי שהסכמתי לצאת מאזור הנוחות שלי, ג.”


תגובות

מכתבי תודה — תגובה אחת

 1. על ידי הפשטות של הקסם, התחלנו ״במקרה״ בדרך זו עם רלי באותו השבוע שבבתי הכנסת של העולם התפללו עם פרשת השבוע “בראשית”…
  ואנחנו עכשיו בסוף המסע הקסם המסתורי הזה ״במקרה״ באותו השבוע שהעולם בתוך המאזן פנימי והחשבון נפש השנתי וחוגג תחילתה של שנה חדשה מלאת תקווה וחלומות להגשים…
  הלב מרגיש פרידה אבל הנשמה יודעת (ומרגישה) שזה ממש מפגש קסום שמבשר התחלות חדשות בדרך הארוכה ומפותלת…
  אני רוצה להודות לכל אחד ואחד,ובמיוחד לכולם כאחד שלם, כי כל אחד הוא יהלום מטורף הנוצץ בשמיים שבתוכנו בקבוצת כוכבים שלנו…
  ואני רוצה להודות מהמקום המואר ביותר של לבי לרלי האהובה… כי על ידי אהבה ללא תנאי ועל ידי השקיפות שלה ללא מרחב וזמן, נתנה (נותנת בזמן הווה ניצחי) כלים שממלאים את חיינו באור שזורח דרך מבטה הנדיב…
  מימיני מיכאל, משמאלי גבריאל, מלפני אוריאל, מאחורי רפאל, מעל ראשי שכינת האל… ובתוכי אתם…
  תודה תודה תודה!!!
  המון אור ואהבה,
  קלודי

הגיבי

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>