הנני-מי-אני “מי שמתבונן החוצה – חולם, מי שמתבונן פנימה  -מתעורר”

הסדנא לנוכחות מלאה ומגשימה של

עצמכם האמיתי

 בתוך מסע החיים

 

מתי בפעם האחרונה שאלת את עצמך:

 “מי אני ומה אני באמת רוצה?”

האם חשתם שקול פנימי “מדבר” אליכם, אך אינכם תמיד מבינים?

האם אתם מוכנים סוף כל סוף להכיר, לאהוב ולקבל את מי שאתם, כפי שאתם באמת?

כל אחד ואחת מאתנו מתמודד עם אתגרים שונים בחיים, עם מערכות יחסים מורכבות, רצונות ומשאלות אותם היינו רוצים להגשים, ושאלות בהם אנו נדרשים לקבל החלטה ולפעול.

היכולת שלי להתמודד ולפעול למען טובתי העליונה, נובעת מהיכולת שלי להכיר את עצמי באמת: החוזקות, החולשות, הפחדים, מה מחזק אותי? מניע אותי? האמונות שלי? דפוסי החשיבה שלי? האפשרויות שלי?

אז הרשו לעצמכם לעצור לרגע וליהנות מחוויה מעשירה ומהנה, בה תוכלו לקבל הדרכה מהקול הפנימי שלכם, להעלות אל המודע את מה שנכון לכם לדעת על עצמכם, לפתח ראיה שונה, תפיסות ותבניות חדשות של עצמכם ושל המציאות, בדרך יצירתית מחדשת ומרתקת.

הנפש שלנו “מדברת” בתמונות ורגשות. לכן, דרך מסר מתוקשר שיתקבל על-ידי בנושא המפגש, שימוש במגוון כלים יצירתיים וחווייתיים ובקלפי מודעות והשלכה תוכלו לחדור דרך המיינד של התבניות הישנות, לחשוף את האמת הפנימית, להסיר מסכות, ללא תחרות או ביקורת, ולחוות את עצמכם כפי שאתם באמת.

זו הזדמנות להכניס בהירות על סימני שאלה ואתגרים, לשפר את צורת ודרך ההתמודדות שלכם, בצמתי החלטה מרכזיים בחייכם ולהתבונן מנקודת מבט אחרת במפת החיים.

בכל מפגש נחווה נושא שונה ומגוון בתחומי חיינו השונים: אהבה, מערכות יחסים, דימוי עצמי, אמונות, מימוש והגשמה, שפע ועוד ועוד. כל זאת בדינמיקה קבוצתית תומכת, משקפת, זורמת וכייפית.

דווקא מתוך החיבור אל הרגש, הדמיון והאסוציאציה עולות תשובות מפתיעות במידע ובדיוק שבהן.

“גם מסע בן אלף קילומטרים מתחיל בצעד אחד קטן” (לאו טסו)

אני מזמינה אתכם לחוות 8 מפגשים לאורך השנה (אחת ל 4-5 שבועות), בני כ-שעתיים וחצי כל מפגש, בהם נחלוק, נתרגש, נפתיע ונדייק לעצמנו ולאחרים את מהותנו האמיתית. אז קדימה, לא מוותרים לעצמנו יותר.

ניתן להגיע למפגשים בודדים או להירשם מראש לשמונת המפגשים בעלות מוזלת.

רוצים לדעת איך? מאוד פשוט, חפשו את המועד הקרוב בו הסדנא מתקיימת ב”לוח האירועים” ו”דברו איתי“.

(מתאים לכולם – אין צורך בידע מוקדם).

שלכם באהבה

רלי


תגובות

הנני – מי אני? — אין תגובות

הגיבי

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>