איש-מהשמיםבמפגש מרגש זה, אני מעבירה מסרים ממוקדים, אשר יתנו מענה לשאלות משמעותיות בחייו של כל אחד מן המשתתפים באמצעות: תקשור חי, קלפי מודעות והשלכה וטארוט. המסרים מתקבלים מ”האני העליון”, מהמדריכים המלווים ומהחכמה הפנימית שלכם, על מנת שתוכלו ללכת את דרככם ולבחור את בחירותיכם, בהתאם למה שנכון ומדויק לכם.

כמו כן אתקשר לחלק מהנוכחים עם נשמות יקרות הנמצאות מעבר למציאות הפיסית שלנו ומגיעות להעביר מסרים, על-מנת לעזור לנו לסגור מעגל ולהמשיך את חיינו בהשלמה. (תקשור עם נשמות מהעולם שמעבר).

המפגשים עצמם מאד מרגשים לכלל המשתתפים, מסקרנים ופותחים זווית הסתכלות רחבה והבנה לדרכי התמודדות והתפתחות, וכיצד לשנות את מה שלא נחוץ לנו יותר במסע חיינו.

האנשים הבוחרים להגיע למעגל זה, לא מגיעים במקרה, ישנו חיבור אנרגטי בין כל הנוכחים ולא פעם מסר שנמסר לאחד “מדבר” גם לשני. מכאן, נוצרת הזדמנות למעגל של ריפוי אישי ומשותף אותו נחווה בסוף המפגש.

המפגש מתקיים בקבוצה אינטימית ומוגבל בכמות המשתתפים.

זמן המפגש: כ –שעתיים – שלוש, תלוי בגודל הקבוצה.

למעונינים בתקשור עם נשמה: רצוי להביא  תמונה / תמונה וחפץ השייכים לאותה נשמה, שאיתה אתם רוצים לתקשר וזאת כדי למקד ולדייק את התקשורת איתה.

רוצים להשתתף? חפשו את המועד הקרוב בו הסדנא מתקיימת ב”לוח האירועים” ו”דברו איתי“, אשמח לארח אתכם באהבה ולשמש צינור בעבורכם.

במידה והנכם מעוניינים לארגן מפגש “מסרים” בביתכם עם חבריכם /מכריכם / משפחתכם, “דברו איתי” ואשמח לתאם מועד ולשמש צינור בעבורכם.

משתתפי סדנת “מסרים” מספרים:

♥  ” רציתי להגיד תודה ולהביע את שמחתי והתרגשותי…

האנרגיה בערב היתה מופלאה , ועוררה בי געגועים למשהו שאני לא יודעת מהו . יומיים אחרי הערב עדיין הרגשתי את הנוכחות של רלי . יש בה משהו קסום ביותר .

היא מאוד אמיתית  – מאוד ישרה עם התחושות שלה ונאמנה להם.

הרגשתי שאני מתגעגעת אליה . אהבתי את הפשטות שבה .

אני רוצה לפגוש בה שוב – יש לי כמה שאלות שרציתי שהיא תעזור לי למצוא את התשובה להן.

נזכרתי שאני רוצה ללמוד לתקשר. אולי אני כבר מתקשרת אבל רוצה להתחבר לזה יותר.

אני אוהבת אותך ומודה על ערב קסום.

ותודה לעצמי שהסכמתי לצאת מאזור הנוחות שלי. (דינה)

   “רלי, רציתי רק להביע את תודתי על מפגש כייפי. מאוד התרגשתי כשהגעתי, אך האווירה היתה כל כך קסומה והאנשים כל כך נפלאים, שזה היה תענוג לשבת ולחוות מגוון רחב של אפשרויות לקבלת מסרים. גם צורת ההיכרות עם האנשים וגם המקום של לשמוע את מה שהיה כל כך נכון לי בזמן זה בחיי ולהתרגש גם ממה שאחרים קיבלו, הרגשתי לא פעם כי המסרים של האחרים נוגעים גם בי, וכמו שהסברת, לא סתם כולנו נפגשנו. באמת שאין מקריות. ומעבר לכל, התחברתי אלייך… אני בטוחה שעוד נפגש בהמשך, תודה יקירה.” (מיטל)

 ♥  “איזה כייף לעצור לרגע ולחוות חוויה שכזו. כל כך נהניתי לשבת ולקבל מסרים שהפתיעו גם אותי וגם את שאר המשתתפים. אכן, היקום מדבר אלינו כל הזמן ובכל כך הרבה אמצעים ואני שמחה בכל פעם מחדש לחוות את האמצעי שהנך. את תמיד מביאה כל כך הרבה נתינה, רכות, אהבה שלא משנה מה את אומרת ומה עובר דרכך, זה תמיד למקום פותח, מצמיח ומאפשר. תמיד אני יוצאת ממך בתחושה שלמדתי עוד משהו וזה פתח לי עוד זווית של הסתכלות, ולא משנה כמה אני מודעת ועוברת תהליכי צמיחה והתפתחות, תמיד אני יוצאת עם ערך מוסף מהמפגשים אתך. תודה אהובה שהנך צינור אור בדרכי. אוהבת אותך מאוד.” (כוכבה).

שלכם באהבה

רלי


תגובות

מסרים — אין תגובות

הגיבי

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>