תקשור עם נשמותלחץ לקריאה אודות תקשור עם נשמות מהעולם שמעבר“.

במפגש מרגש זה, אני מעבירה מסרים מנשמות יקרות הנמצאות מעבר למציאות הפיסית שלנו. הן באות להעביר מסרים, על-מנת לעזור לנו לסגור מעגל ולהמשיך את חיינו בהשלמה.

הנשמות נותנות בדרך-כלל סימני היכר שקשורים בהם: מראה, חפצים, סגנונות התנהגות, משפטים אופייניים וכו’…

זה לא סיאנס, אני לא מושכת אף נשמה בכוח ולא מטרידה את מנוחתן. הן אלה שבוחרות לבוא, אילו מסרים להעביר ועל מה לענות. הכל מתהווה באותו הרגע. אין ממה לפחד, המסרים באים באהבה וברצון לתמוך ולעזור.

המפגשים עצמם מאד מרגשים לכלל המשתתפים, ומהווים הזדמנות לומר את שלא הספקנו, ולסגור מעגלים עם אותן נשמות ממקום של סליחה, אהבה, תמיכה ועזרה להתמודדויות שלנו כאן ועכשיו.

המפגש מתקיים בקבוצה אינטימית ומוגבל בכמות המשתתפים.

זמן המפגש: כ –שעתיים – שלוש, תלוי בגודל הקבוצה.

רצוי להביא  תמונה / תמונה וחפץ השייכים לאותה נשמה, שאיתה אתם רוצים לתקשר וזאת כדי למקד ולדייק את התקשורת איתה.

רוצים להשתתף? חפשו את המועד הקרוב בו הסדנא מתקיימת ב”לוח האירועים” ו”דברו איתי“, אשמח לארח אתכם ולשמש צינור בעבורכם.

במידה והנכם מעוניינים לארגן מפגש “בין העולמות – נשמות מתקשרות מהעולם שמעבר” בביתכם עם חבריכם /מכריכם / משפחתכם, “דברו איתי” ואשמח לתאם מועד ולשמש צינור בעבורכם.

משתתפי סדנת “בין העולמות – נשמות מתקשרות מהעולם שמעבר” מספרים:

♥  “רלי יקרה, אין לי מילים להודות לך. אמי ואני אף פעם לא הסתדרנו כל כך טוב. עם הזמן, היחסים התדרדרו ובקושי דיברנו. לפני כשנתיים, אמי נפטרה באופן פתאומי ונותרתי בתחושת ריק בתוכי וצער על מה שקרה בינינו, שלא הספקנו לתקן את היחסים בינינו. הגעתי למפגש ספקנית כי חברה גררה אותי. לא האמנתי שיש משהו מעבר למוות. במפגש חוויתי חוויה שלא יכולתי להסבירה. ראיתי כיצד תקשרת לאחרים בקבוצה ולא האמנתי, אך ככל שהזמן חלף רציתי כבר שתגיעי אלי. ראיתי שזה אמיתי. העברת לכל אחד את מה שהיה מדויק רק לו, בלי שאנשים שיתפו אותך במידע שלהם. התרגשתי מכל הספורים של כולם וחיכיתי שתגיעי גם אלי, כאשר הלב שלי כבר בקושי חיכה בסבלנות.

מאוד התרגשתי כאשר תקשרת לי את אימי. תיארת לי אותה בדיוק כפי שהיא היתה במציאות, והרי לא יכולת לדעת זאת, כי מעולם לא פגשתי אותך בעבר. כאשר העברת לי את המסרים מאמא שלי, לא יכולתי להפסיק לבכות. נתת לי את ההזדמנות לשמוע ממנה שוב ולומר לה שאני מצטערת.

יצאתי מהמפגש נרגשת אך נושמת בשלווה מזה שנתיים. תודה לך אישה יקרה, אין לך מושג כמה הייתי זקוקה לזה,

מיתר.”

♥  “רלי נשמה יקרה. איזו מצווה את עושה בכל פעם שאת מעבירה מסרים מנשמות יקרות שעברו מהעולם הזה. נפלה בחלקי הזכות לשמוע עלייך ולא במקרה. אני מאמינה כי שום דבר לא קורה סתם והנה ברגעי הצער הכי גדולים שלי בהם איבדתי את בתי היקרה מכל למחלת הסרטן, שמעתי עלייך. אמנם לקח לי קצת זמן לתת למידע לחלחל, אך לאחר כחודש החלטתי שהצורך שלי ליצור קשר עם בתי גובר על כל הגיון. איך שהגעתי, עוד לפני שהספקתי לדבר בכלל, קיבלתי כבר מידע ממך על בתי שהגיעה אלייך, עוד מבעוד מועד, כדי לאשר שאכן זו היא. לא ראית אפילו תמונה ולא ידעת מי היא ומה היא אהבה מאוד לעשות והנה כבר השתכנעתי שזו בתי שהגיעה. המשכת להעביר לי מידע ואישורים שאכן זו היא. המסרים היו מדויקים למי שהיא היתה בחייה. ממש ניהלנו דיאלוג וקיבלתי תשובות על שאלות שלא הניחו לי כל תקופת האבל.

תודה לך נשמה יקרה, תמיד חשבתי והאמנתי שיש חיים לאחר המוות אבל בזכותך היום אני לא פוחדת ומבינה את תהליך ההתפתחות של הנשמה. אני ממשיכה כמובן להתגעגע עד כאב לבתי, אך אני מנוחמת שהיא בטוב. שתזכי למצוות שאת מביאה לאחרים.

באהבה, רותי”

♥  “רלי היקרה, אני אדם כל כך רציונלי, הכול אצלי עובד מהראש. אם אין הוכחות אמפיריות אני לא מאמין. לא יודע אפילו איך התגלגלתי אלייך. די סחבו אותי, אבל המפתיע הוא שהסכמתי לבוא. והנה, דווקא אני הספקן הגדול, נשביתי בקסמייך. כן, אין לי מילה לתאר את החוויה שחוויתי, פשוט קסם. איך את יודעת? אני לא מבין. לא יכולת לדעת דברים על אחותי שרק אני ידעתי כל מעולם לא נפגשנו. הכאב הזה, שנשאתי בתוכי ואף אחד לא ידע עליו, וגם אני הדחקתי אותו והמשכתי בחיי צף ועלה, כאשר תקשרת לי את אחותי והעברת לי מסרים מרגשים ממנה. אני מודה לך מקרב ליבי ונשמתי על שעזרת לי לסגור את המעגל הפצוע הזה. תודה לך.

יוסי”

שלכם באהבה

רלי


תגובות

בין העולמות – נשמות מתקשרות מהעולם שמעבר — אין תגובות

הגיבי

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>