קורס ייחודי לצמיחה אישית ולאמנות התקשור

רוצה ללמוד איך לקבל הכוונה בכל נושא, בכל מקום, בכל רגע נתון?

זה אפשרי, וזה אפילו די פשוט

לחצו כאן למידע נוסף, תכנים ולמחירי המסלולים השונים שבקורס.

שמי רלי וורן, מתקשרת ומדיום בעלת ותק של מעל ל-22 שנים, ואני מזמינה אותך ללמוד את אמנות התקשור.

פשוט לתקשר פשוט“, הינו קורס תקשור מקצועי, שפיתחתי בשיטה מיוחדת ובהנחייתי, ששם דגש על פיתוח מודעות פנימית וצמיחה אישית, כפרמטרים חיוניים לתקשור מוצלח מדויק וגבוה. הקורס מתאים לכל אחד ומיועד לכל מי שרוצה לזכות לתובנות ולתשובות בכל נושא, בכל מקום ובכל רגע נתון באמצעות קבלת מסרים מכוונים ותומכים למען עצמו ו/או לאחרים.

לכל מי שרוצה לנהל תקשור(ת) אמיתית ופתוחה עם עצמו, להתחבר לתשובות שכבר קיימות ולנהל תקשורת בריאה מול אחרים ועם אתגרי החיים. הקורס מיועד גם למטפלים המעוניינים להוסיף כלי טיפולי רב-עוצמה לארגז הכלים הטיפולי שלהם ולהגדיל את מקור הכנסותיהם.

הקורס מורכב מ – 12 מפגשים מעוררי השראה:

בחלקו הראשון של כל מפגש, נפתח את המודעות העצמית שלנו ונלמד לנקות את ערוצי התקשורת הטבעיים שלנו מפחדים, ספקות, חוויות שליליות ואנרגיות חוסמות.

בחלקו השני של כל מפגש נרכוש טכניקות, שיטות וכלים מעשיים מגוונים ושונים למציאת התדר הייחודי לך ונתנסה בחוויית התקשור.

הגיע הזמן להרחיב את גבולות תודעתך,

להאיץ את עוצמתך הרוחנית

ולחשוף את הקסמים שבחיים! 

כן, זה נכון – כל אחד יכול “פשוט לתקשר פשוט”!

באתי בדיוק מהמקום שלכם ולמדתי לפתח מיומנות זו בצורה מלאה, פתוחה ומאפשרת.

אם אני הצלחתי, גם אתם יכולים!

מה אתם מקבלים:

 • כלי עוצמתי להתחבר לסגנון התקשור והתדר הייחודי שלכם, ודרכו להתחבר לעצמי האותנטי שלכם. להיות מי שאתם באמת.
 • חידוד ופיתוח חמשת החושים המטאפיזיים שלכם.
 • פיתוח האינטואיציה, ההשראה, המודעות והעצמה האישית שלכם.
 • להתחבר למקורות השפע של החיים, ולמי שזה גם מתאים –היכולת להגדיל את הכנסתכם החודשית במאות ואף אלפי שקלים במתן מסרים תומכים, ברורים ומדויקים לכל מי שזקוק להכוונה ותמיכה בדרכם הברוכה.
 • לשפר מערכות יחסים.
 • למלא את המצברים האנרגטיים ולנקות את ערוצי התקשורת שלכם מספקות ופחדים. בכך לעזור לגופכם הפיזי, רגשי ומנטלי להירפא ולחוות איכות חיים בריאה וטובה יותר.
 • היכולת לראות ולהבין את עצמכם ואת המסלול הרחב של דרככם בכל מעגלי החיים.
 • ליצור קשר עם ההדרכה הגבוהה שלכם לקבלת מסרים, תשובות מהירות ומדויקות, תובנות והכוונה אישית לכל נושא, התמודדות או שאלה.
 • לצמצם את כמות “הטעויות” ולקבל החלטות נכונות ומדויקות בכל זמן נתון.
 • להתחבר לייעודכם מתוך מקור נשמתכם וכיצד להגשימו.
 • לזהות סכנות מצד אחד והזדמנויות מצד שני.
 • ליצור את העתיד שלכם בצורה הטובה ביותר ולהכניס יותר בטחון, שמחה ואהבה עצמית לחייכם.
 • יכולת לעזור לבני משפחה, חברים, מטופלים וכל אדם הזקוק לעזרתכם.
 • למי שכבר התנסה בתקשור- להמשיך ולנקות את ערוצי התקשורת מפחדים, ספקות ואנרגיות חוסמות תוך פיתוח המודעות העצמית, ולחזק, לפתח, לבסס ולהעצים את יכולת התקשור.
 • ידע והבנות בהלכות הרוח.
 • התנסויות רבות אקטיביות, חווייתיות, יצירתיות ומעשיות.
 • קבוצות קטנות ואינטימיות וליווי אישי, חם, מכיל ואוהב.
 • הדרכה תומכת והדרגתית לכל אחד להתפתח ולהתקדם בקצב שלו, אך ההצלחה באה מהר.

   

בונוסים, בונוסים, בונוסים:

 • מדיטציות מוקלטות לתרגול וחיבור עם ההכוונה הגבוהה.
 • חומר לימודי מודפס של החומר הנלמד.
 • קלסר לאיגוד חומרי הלימוד.
 • כיבוד קל ומגוון ושתיה חמה וקרה בכל מפגש.
 • הנחות מיוחדות/חינמיות לבוגרי הקורסים בהשתתפות בסדנאות, אירועים וקורסים נוספים.
 • זכאות להשתתף באופן חוזר בקורס  ללא כל תשלום, על בסיס מקום פנוי.
 • ליווי מפגשי המשך לתרגול והתנסות, עם סיום הקורס – מותנה בהיענות של חברי הקבוצה.
 • תעודת הסמכה:

למסיימים מסלול א’ (מתחילים):  תעודת “השתתפות בקורס”.

למסיימים מסלול ב’ (מתחילים+מתקדמים): תעודת “מתקשר מוסמך”    מחויב בסטאז’ (פרטים בקורס).

אין צורך בידע או ניסיון קודמים, כולנו, בלי יוצא מן הכלל,

נולדנו עם יכולת אינטואיטיבית זו הניתנת 

לפיתוח וללמידה.

 לא רק שזה אפשרי, זה אפילו די פשוט!

כן, זה נכון –  כל אחד יכול!

באתי בדיוק מהמקום שלכם,

ולמדתי

לפתח מיומנות זו בצורה מלאה, פתוחה ומאפשרת.  

אם אני הצלחתי, ומאות מתלמידיי הצליחו,

אז גם אתם יכולים!!!

 לפניכם שני מסלולים לאימון היכולות שלכם:

1. מסלול א’ – קורס מתחילים בלבד.

2. מסלול ב’ – קורס מתחילים ומתקדמים – קורס משולב וחסכוני במיוחד.

מספר המקומות מוגבל! וכדאי לשריין לכם מקום כבר עכשיו!

הקבלה לקורס מותנית באישור המנחה בלבד.

אין צורך בידע או ניסיון קודמים, כולנו נולדנו עם יכולת אינטואיטיבית זו הניתנת לפיתוח וללמידה.

“רציתי להגיד לך שאת אדם מקסים. אני אוהבת אותך קודם כל כאדם, כמטפלת וכמתקשרת. את אדם אשר תמיד פותח את הלב ומושיט יד לעזרה. כל “עבודתך” מתבצעת מתוך ניקיון אמיתי. מתקשרת נפלאה – צינור נקי. את תמיד מציגה את המסרים שאת מקבלת באור חיובי ומעודד, אשר עוזר לאדם בפתיחת תהליך חיובי עבורו. למדתי ממך איך לראות את הקשיים הנקראים בדרכי כהזדמנות לצמיחה, ומהו השיעור אותו אני צריכה ללמוד כל פעם. הראייה הזו מגבוה עוזרת מאד להתמודד עם הקשיים ומעניקה את ההתרגשות של הצמיחה וההתפתחות האישית”.

“אני מגיעה בזמן של פרשת דרכים ובהרגשה שאני מגששת באפלה, בתקופה קשה שבה קשה לבצע בחירות ולא ברור מה הצעד הנכון. את פורשת בפני את הכיוונים האפשריים, נותנת לי הכוונה ופותחת עבורי הסתכלות אחרת על התהליכים בחיי, לא רק בעניינים ספציפיים אלא מלמדת אותי זאת כדרך חיים”.

“אני מרגישה שהתפתחתי ואני כבר לא אותה אחת שהגיעה אליך למפגש הראשון, אבודה ומפוחדת. יש לי עוד דרך ארוכה ועוד הרבה חוויות לעבור, אך פתחת לי חלון והראית לי שאפשר להסתכל דרך משקפיים אחרות על החיים, ועל זה אני מודה לך מעומק נשמתי!!”

“כל מפגש אתך הרים אותי, מילא אותי באנרגיות, בתובנות ובהמון מסרים חשובים ומשמעותיים בדרכי שלי כמטפלת. את מסוגלת להתמקד באדם שמולך ובשיא הרגישות והחמלה לגעת בו, לגעת בנשמתו – ואין כאלה דברים. אין כמוך רבים, את מיחידי הסגולה, שהיקום כל כך זקוק להם”.

מתלבטים? מעוניינים בפרטים נוספים? התקשרו: 054-4215128. אני כאן למענכם.

אם ברצונכם להבטיח לכם מקום, שלחו לי מייל עם הפרטים שלכם כולל מספר טלפון להתקשרות ואחזור אליכם בהקדם

רבים נענו לקול הקורא שלהם והתחברו בהצלחה ליכולת המולדת שלהם, היכולת לתקשר עם עולם עשיר ומלא בידע, במסרים מדויקים ובאהבה אינסופית למען עצמך ובעבור אחרים.

וכן, גם לך יש את היכולת הזו, כולנו נולדנו איתה.

אז למה את/ה מחכה?

בוא/י לאהוב את עצמך, להתמסר ולהיפתח ליכולת הטבעית והמולדת שלך

להקשיב ולשמוע את מה שאת/ה כבר יודע/ת מזמן.

צרו קשר עוד היום וגלו עד כמה “פשוט לתקשר פשוט”!

רלי יקרה, “בזכותך נפתחתי למסע שכל כך רציתי, הגעתי לפה עם ציפיות מסוימות וכבר מהשיעור הראשון הוקסמתי כי זה עלה על כל ציפיותיי. השיעור תמיד ברור ותמיד יש מקום לכל אחד בקבוצה. את לא מוותרת לאף אחד וזה חיזק אותי. ההיכרות שלי את עצמי פתחה לי משהו שהיה חסום ואפילו לא ידעתי. קיבלתי המון חיזוקים ואהבה מכל הקבוצה. ברגע שאני מודעת לעצמי יותר ופוגשת את פחדיי אני רואה איפה לא לוותר כאשר אני מתקשרת. זהו אמנם קורס תקשור אבל קורס תקשור ועוד, קורס שהוא בעצם מסע אישי ביחד עם קבוצה המהווה משפחה. קורס שבו מקבלים כלים אך גם הכוונה כיצד לעבוד איתם ואיזה כלי חזק יותר אצל כל אחד. ממליצה לחוות את הקורס כי כל מה שאומר לא יוכל לתאר את החוויה הזו במילים. פשוט מומלץ! רוצה עוד להמשיך את התהליך הפנימי במפגשים עתידיים, מתנת בית אישית או תהליך הפעלה קבוצתי ולתקשר במסגרת הקבוצה שהיה לי בה יותר קל להיפתח ולתקשר. ר.מ.

רלי יקרה, “את מנחה, מכוונת ונוגעת ונכנסת לעובי הקורה על כל אחד ואחת בהתאם ליכולתו ומוכנותו לחוויה. תמיד קשובה ומקבלת, מה שאפשר לי לעשות את הדרך עם עצמי. הקורס אפשר לי להתחבר לעצמי, להביע את החששות והפחדים שלי ואת שלל הרגשות שלי ומכאן אני באמת יותר מכירה ומקבלת את עצמי כמו שאני. ההיכרות שלי את עצמי עזרה לי להיפתח לתקשור ואני היום סומכת יותר על עצמי ועל המסרים שאני מקבלת. ממליצה למי שמוכן ופתוח לעבור שינוי, צמיחה, הבנה ופיתוח של עצמך, לעורר את השיח הפנימי לחוות את הקורס ומשם התקשור יזרום יותר בקלות.” י.ו-ר.

הי רלי, “וואו, גיליתי שאני מסוגלת לתקשר. התחלתי להאמין יותר שאני מסוגלת וראויה להביא לחיים שלי את הדברים שאני הכי רוצה בהם. החשיפה לשלל הכלים המגוונים חיזקה את ההבנה שלי שכלי הכתיבה הוא החזק ביותר אצלי וגם התחלתי לראות תמונות. הנדיבות שלך רלי, יכולת ההקשבה לכל אחד ואחת, ההוראה וההנחיות שהיו ברורות והשילוב בין התיאוריה לתרגול המעשי, עזרו לי להיפתח. הרגשתי שבתוך הקורס הזה פוגשים את הכוחות שלנו, שכל אחד באמת יכול ללמוד לתקשר.” ר.ש.

רלי יקירה, “חוויתי את עצמי כמתקשרת והרגשתי זה אכן קורה והתחזק וגם האמונה שלי בעצמי התחזקה. נתקלתי גם בנקודות הקושי שאני מכירה אך אני מוכנה היום להתמודד אתן. חוויתי גם את האמונה של האחרים בי וזה היה מדהים. ההיכרות שלי עם עצמי עזרה לי להיפתח וחיזוק האמונה בעצמי עזרה לי גם להאמין ולהיפתח לתקשור. רלי, בנית קורס לתפארת. בנוי ומתוכנן היטב. את מעבירה אותו עם כל הלב והנשמה עם המון נסיון, ידע ואמפטיה. אני שמחה שחוויתי אותו.” א.ז.

רלי היקרה, “השכלת להרכיב קורס מלא בתכנים. הרגשתי שקיבלתי ממך הרבה ועשית זאת ברגישות רבה לכל אחד ואחת מהמשתתפים כשאת קשובה לצרכים המיוחדים שלהם. אני מרגישה שנשלחת אלי בנקודה מאוד מסוימת בחיי. אני בטוחה שזה לא מקרי שנפגשנו. עברתי תהליך של צמיחה, השתחררות וקבלה עצמית שלי ושל המקום בו אני נמצאת היום. אני מרגישה הרבה יותר שמחה. קיבלתי אישור שיש לי יכולות לקרוא את האחר והתהליך שאני עושה בללמוד את עצמי עזר לי לסמוך על יכולות אלה. מעבר לזה היכולת ללמוד על עצמך, להתבונן פנימה בצורה אמיתית ומעמיקה.” ע.ש.

לחצו כאן לפרטים נוספים

ולמחירי מסלולי הקורס השונים 

שלכם באהבה

רלי וורן