פרחנכון, לא תמיד באמת פשוט לנו, והחיים לא תמיד מזמנים לנו התנסויות וחוויות פשוטות. כאשר אנו ב”טוב”, האנרגיה שלנו פתוחה, זורמת, ואנו הולכים את דרכנו בקלילות ובהנאה, אז הכול נראה לנו פשוט נפלא (ורק שימשיך ככה ).

אך הדבר הוודאי בחיים הוא, שהחיים בנויים מתנועה מתמדת של שינויים, ולפרקים אנו חווים גם התנסות מאתגרת. הנטייה הראשונה שלנו היא להיכנס למערבולת של פחדים, דאגות, כעסים ותסכולים, אשר מסבכים ויוצרים מורכבות, ועלולים אף להוביל לעומס רגשי ולקריסה.

הרצון לחזור לתחושה טובה של קלילות ופשטות קיימת, אך איבדנו את היכולת לזוז מהמקום ה”תקוע”, לשנות זווית ראייה ולמצוא פתרונות.

בין אם הקשיים הם בנושאי זוגיות, ילדים, עבודה, בריאות, הגשמה ועוד, אני מאמינה כי כל אדם יכול לקבל החלטה, לקחת אחריות ולשנות. יש צורך להסיר את המורכבות ולחזור לבהירות, לחוויה ש“פשוט לי”. מכאן, קל לי להתחבר לעצמי, לכוחות והעוצמות שבי, ולשנות את מה שלא טוב לי, למקום של צמיחה והתפתחות, מקום מאפשר, פתוח וגבוה יותר של עצמי.

תפקידי הוא לשמש בעבורכם ערוץ מכוון, באמצעות תרמיל כלים מגוון ועוצמתי, אשר יאפשר לכם לעזור לעצמכם לחזור לחיים בריאים, חיוביים, אופטימיים ושמחים יותר.


תגובות

אודות “פשוט לי” — 2 תגובות

  1. הי רלי
    שמי רות ואני מחפשת טיפול שיתאים עבור הבן שלי האהוב, רפאל.
    אשמח לדבר איתך
    0542158976

הגיבי

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>