פשוט לי עם רלי - קורס "פשוט לתקשר פשוט פלוס"פשוט לתקשר פשוט + 

הקורס הייחודי לצמיחה אישית ולאמנות התקשור

 למתקדמים

הקורס שמקנה לכם תעודת “מתקשר מוסמך”.

 עשיתם דרך מדהימה, נפתחתם, חוויתם, התפתחתם,

כל הכבוד!

עכשיו, זה לא הזמן לעצור!

מרגישים מוכנים לקפיצת מדרגה התפתחותית ורוחנית?

אז יאללה, יוצאים למסע מופלא להרחבת גבולות תודעתכם וקופצים:

גבוה יותר, רחב יותר ועמוק יותר

למידע נוסף ולמחיר הקורס הקרוב לחצו כאן

אם אתם קוראים מידע זה פירושו, שזה הזמן להקשיב לקול הפנימי שלכם ולהכוונה הגבוהה שלכם, ולקחת חלק במעגל קבוצתי נפלא זה, אשר ללא ספק יוזמן לנו בדיוק רב, ולהרחיב את יכולת התקשור, ההקשבה, קבלת המסרים ויצירת “האני האותנטי” שלכם.

 שמי רלי וורן, מתקשרת, הילרית ומדיום, בעלת ותק של מעל ל- 15 שנים, ואני מזמינה אתכם, לאחר שפיתחתם את יכולת ההקשבה לקבלת מסרים ממקור נשמתכם ומההכוונה הגבוהה שלכם, לעלות כיתה ולהפוך לאמנים בתקשור.

 “פשוט לתקשר פשוט + הינו קורס תקשור בהנחייתי, ששם דגש על פיתוח מודעות פנימית וצמיחה אישית, כפרמטרים חיוניים לתקשור מוצלח, מדויק וגבוה.

 הקורס מיועד:

     לכל מי שלמד אצלי את הקורס הבסיסי “פשוט לתקשר פשוט”.

    בוגרי סדנאות או קורסים בתקשור אצל מורים ברחבי הארץ (מתחילים או מנוסים, כולל מטפלים).

     למי שפיתח את יכולת התקשור וההקשבה באופן עצמאי ומרגיש מוכן לגדול ולהתעצם, להרחיב את צינור התקשור והמפגש עם “האני האותנטי” שלו.

הקורס מורכב מ- 14 מפגשים מעוררי השראה ופוסע בשני מישורים משלימים:

   בחלקו הראשון של כל מפגש, נמשיך לפתח את המודעות העצמית שלנו, לנקות את ערוצי התקשורת הטבעיים שלנו מפחדים, ספקות, חוויות שליליות ואנרגיות חוסמות בצורה חווייתית ומעצימה.

  בחלקו השני של כל מפגש נרחיב, נעמיק, נשכלל ונחזק את מיומנות ההתבוננות וקבלת המסרים לכדי התבוננות שלמה ומלאה יותר בקבלת מפת החיים שלנו ושל אחרים, בנושאים הנוגעים לכולנו: זוגיות ואהבה, ילדים, הריון ומשפחה, שפע, קריירה ולימודים, בריאות, ייעוד, צמיחה רוחנית והתפתחות, ריפוי בתקשור, עין הרע, שחזור גלגולים ועוד, ועוד, תוך קבלת מידע והתנסות מעשית.

אני מזמינה אותך לבוא ולהרחיב את גבולות תודעתך, להאיץ את העצמתך הרוחנית ולהעמיק, להגביה ולהרחיב את היכולת לתקשר מפת חיים שלמה ומלאה. לא רק שזה אפשרי, זה אפילו די פשוט!

 כן, זה נכון –  כל אחד יכול פשוט לתקשר פשוט +

 באתי בדיוק מהמקום שלכם ולמדתי לפתח מיומנות זו בצורה מלאה, פתוחה ומאפשרת. 

אם אני הצלחתי, גם אתם יכולים!

 מה אתם מקבלים:

 • היכולת להרחיב, להעמיק, לחזק ולהעצים את יכולת קבלת המסרים לידי קריאת מפת חיים שלמה ומלאה, לגבי חייכם וחיי אחרים.
 • לנהל את חייכם מתוך עוצמה ולא מתוך פחד.
 • להתחבר למקורות השפע של החיים, ולמי שזה גם מתאים –היכולת להגדיל את הכנסתכם החודשית במאות ואף אלפי שקלים במתן מסרים תומכים, ברורים ומדויקים לכל מי שזקוק להכוונה ותמיכה בדרכם הברוכה.
 • להמשיך ולחדד את פיתוח חמשת החושים המטאפיזיים שלכם.
 • למלא את המצברים האנרגטיים ולהמשיך ולנקות את ערוצי התקשורת שלכם מספקות ופחדים ובכך לעזור לגופכם הפיזי, רגשי ומנטלי להירפא ולחוות איכות חיים בריאה וטובה יותר.
 • להמשיך ולפתח את האינטואיציה, ההשראה, המודעות והעצמה האישית שלכם.
 • לדייק את “האני האותנטי” שלכם במעגלי חייכם השונים ולחיות חיים מלאים ושלווים יותר.
 • לשפר מערכות יחסים.
 • היכולת לקבל החלטות נכונות ומדויקות בכל זמן נתון.
 • לזהות סכנות מצד אחד והזדמנויות מצד שני.
 • לצמצם את כמות “הטעויות” ולקבל החלטות נכונות ומדויקות בכל זמן נתון.
 • להתחבר לייעודכם מתוך מקור נשמתכם וכיצד להגשימו.
 • ליצור את העתיד שלכם בצורה הטובה ביותר ולהכניס יותר שמחה ואהבה לחייכם.
 • לעזור לבני משפחה, חברים, מטופלים וכל אדם הזקוק לעזרתכם.
 • להרחיב את היכולת לחוות את היותנו אחד עם המהות הקוסמית.
 • התנסויות רבות אקטיביות, חווייתיות, יצירתיות ומעשיות בדרכים שונות ומגוונות.
 • קבוצות קטנות ואינטימיות.
 • הדרכה תומכת והדרגתית לכל אחד להתפתח ולהתקדם בקצב שלו.
 • ליווי אישי, חם, מכיל ואוהב.

 בונוסים, בונוסים, בונוסים:

 • מדיטציות מוקלטות לתרגול וחיבור עם ההכוונה הגבוהה.
 • חומר לימודי מודפס של החומר הנלמד.
 • קלסר לאיגוד חומרי הלימוד.
 • כיבוד קל ומגוון ושתיה חמה וקרה בכל מפגש.
 • הנחות מיוחדות/חינמיות לבוגרי הקורסים בהשתתפות בסדנאות, אירועים וקורסים נוספים.
 • זכאות להשתתף באופן חוזר בקורס  ללא כל תשלום, על בסיס מקום פנוי.
 • ליווי מפגשי המשך לתרגול והתנסות, עם סיום הקורס – מותנה בהיענות של חברי הקבוצה.
 • תעודת הסמכה:

* למסיימים מסלול ב’ משולב (מתחילים+מתקדמים) או קורס מתקדמים “פשוט לתקשר פשוט פלוס”:

תעודת “מתקשר/ת מוסמכ/ת” – מחויב בסטאז’

 בסיום הקורס תוכלו לעזור לעצמכם ולאחרים, לקבל מפות חיים שלמות בנושאים מגוונים, עם תשובות והכוונה גבוהים להמשך הדרך.

תוכלו להכיר את עצמכם טוב יותר ולדייק את “האני האותנטי” שלכם.

מתוך הדיוק של עצמכם, תוכלו לדייק את חלומותיכם ורצונותיכם האמתיים, ולהגשימם עם יותר מוטיבציה.

תצאו לדרך מוכנים יותר, פתוחים יותר, מבינים יותר ומאפשרים יותר מתוך הקשבה פתוחה לקבל את אתגרי החיים.

למידע נוסף ולמחיר הקורס הקרוב לחצו כאן 

 

“בזכותך נפתחתי למסע שכל כך רציתי, הגעתי לפה עם ציפיות מסוימות וכבר מהשיעור הראשון הוקסמתי כי זה עלה על כל ציפיותיי. השיעור תמיד ברור ותמיד יש מקום לכל אחד בקבוצה. את לא מוותרת לאף אחד וזה חיזק אותי. ההיכרות שלי את עצמיhttps://www.pashutli.com/wp-content/uploads/2018/03/פלייר-פשוט-לתקשר-פשוט-פלוס-ערב.pdf פתחה לי משהו שהיה חסום ואפילו לא ידעתי. קיבלתי המון חיזוקים ואהבה מכל הקבוצה. ברגע שאני מודעת לעצמי יותר ופוגשת את פחדיי אני רואה איפה לא לוותר כאשר אני מתקשרת. זהו אמנם קורס תקשור אבל קורס תקשור ועוד, קורס שהוא בעצם מסע אישי ביחד עם קבוצה המהווה משפחה. ממליצה לחוות את הקורס כי כל מה שאומר לא יוכל לתאר את החוויה הזו במילים. פשוט מומלץ!   ר.מ.

 

“חוויתי את עצמי כמתקשרת והרגשתי שזה אכן קורה והתחזק. גם האמונה שלי בעצמי התחזקה. נתקלתי גם בנקודות הקושי שאני מכירה, אך אני מוכנה היום להתמודד אתן. חוויתי גם את האמונה של האחרים בי וזה היה מדהים. ההיכרות שלי עם עצמי עזרה לי להיפתח, וחיזוק האמונה בעצמי עזרה לי גם להאמין ולהיפתח לתקשור. רלי, בנית קורס לתפארת. בנוי ומתוכנן היטב. את מעבירה אותו עם כל הלב והנשמה עם המון נסיון, ידע ואמפטיה. אני שמחה שחוויתי אותו.”   א.ז.

 מתלבטים? מעוניינים בפרטים נוספים? התקשרו: 054-4215128. אני כאן למענכם.

צרו קשר עוד היום וגלו עד כמה  פשוט לתקשר פשוט +

“את מנחה, מכוונת ונוגעת ונכנסת לעובי הקורה על כל אחד ואחת בהתאם ליכולתו ומוכנותו לחוויה. תמיד קשובה ומקבלת, מה שאפשר לי לעשות את הדרך עם עצמי. הקורס אפשר לי להתחבר לעצמי, להביע את החששות והפחדים שלי ואת שלל הרגשות שלי ומכאן אני באמת יותר מכירה ומקבלת את עצמי כמו שאני. ההיכרות שלי את עצמי עזרה לי להיפתח לתקשור ואני היום סומכת יותר על עצמי ועל המסרים שאני מקבלת. ממליצה למי שמוכן ופתוח לעבור שינוי, צמיחה, הבנה ופיתוח של עצמך, לעורר את השיח הפנימי לחוות את הקורס ומשם התקשור יזרום יותר בקלות.”     י.ו-ר.

“השכלת להרכיב קורס מלא בתכנים. הרגשתי שקיבלתי ממך הרבה ועשית זאת ברגישות רבה לכל אחד ואחת מהמשתתפים כשאת קשובה לצרכים המיוחדים שלהם. אני מרגישה שנשלחת אלי בנקודה מאוד מסוימת בחיי. אני בטוחה שזה לא מקרי שנפגשנו. עברתי תהליך של צמיחה, השתחררות וקבלה עצמית שלי ושל המקום בו אני נמצאת היום. אני מרגישה הרבה יותר שמחה. קיבלתי אישור שיש לי יכולות לקרוא את האחר והתהליך שאני עושה בללמוד את עצמי עזר לי לסמוך על יכולות אלה. מעבר לזה היכולת ללמוד על עצמך, להתבונן פנימה בצורה אמיתית ומעמיקה.”    ע.ש

“רלי אהובה, בקורס זה החיבור בין פיתוח יכולות התקשור ובין המודעות ממש באו לידי ביטוי בחיים האישיים שלי, ביומיום, בהחלטות שעשיתי במהלך הקורס ובתחושת המלאות שגדלה בתוכי. בנוסף זה בא לידי ביטוי בתקשורים שלי, באמונה שלי בעצמי ובהכוונה הגבוהה, בדיבור שלי עם הספקות והפחדים שלי ובתקשורים “מלאי הבשר”, שאני מקבלת לעומת מה שקיבלתי בעבר. הקורס שבנוי מתקשור ומודעות בנוי בצורה נפלאה ואת מעבירה אותו מצוין. יש בך את השילוב שבין הרכות לידיעה, את נותנת לי בטחון בתקשורים, עוזרת ומבינה מה הצרכים שלי ושל יתר חברי הקבוצה. נהניתי מכל רגע ומכל תרגיל שעשינו, מכל פריסה שהובאה בצורה מאוד מובנת. הקורס הזה בהחלט מוציא את המתקשר מהערפל, נותן לו כלים, את השאלות הנכונות וזה בעצם קפיצת המדרגה שממנה יש את התחושה שאפשר לזרום הלאה. מלבד הפריסות, החלק של המודעות מביא את המתקשר למקם בו הוא יכול לתקשר ביתר קלות ופתיחות.” מ.ר.

“וואו, איזה יופי. בקורס המתקדמים חשתי שאני לא רק מצליחה לקבל תמונות ודימויים רבים, אלא שאני גם מבינה אותם הרבה יותר טוב וגם שומעת מסרים מילוליים. ממש חשתי בגופי את הדמות שעליה תקשרתי. התשובות באות היום מהר יותר מפעם ואני יותר סומכת על המידע שעובר דרכי. היה בקורס איזון יפה בין האישי והכללי, בין המודעות לתקשור, הרבה תמיכה והסברים חשובים ומכוונים. הפריסות שלמדנו ממש עזרו והרחיבו את התקשורת עם ההכוונה הגבוהה. בקורס זה ראיתי ממש כיצד זה עוזר לחבר כל אדם אל היכולות שלו, אל האינטואיציה שלו ולעזור לו “לקרוא” בני-אדם ולעזור להם להבין את דרכם בעולם. תודה מכל הלב.” ר.נ.

“האינטואיציות בקורס זה התחדדו, והרגשתי שהמקום שהגעתי אליו בסיום הוא בהחלט אחר מזה שהתחלתי בו, התפתחתי, הרגשתי שהמיקוד של חיי הוא במקום אחר. אני מרגישה היום יותר שלמה, יותר בטוחה במי שאני, מודעת כל רגע ורגע בחיי למה שאני חווה, מקבלת המון מסרים מהיקום ופועלת לפיהם. איזה מזל שפגשתי אותך, את מהווה מודל על הדרך שעברת ובהחלט מצליחה להעביר את הכנות האישית שלך, המקצועיות, הידע הרב שרכשת במשך השנים שאת עושה דרך. זה פשוט לקבל השראה. הקורס ממש שינה את חיי.”    ע.ג

“יקרה, בקורס זה חשתי כי אני מרחיבה את יכולות התקשור שרכשתי בקורס המתחילים. אפילו הוספתי את המילה “תקשור” לכרטיס הביקור שלי. אני היום מרגישה הרבה יותר מחוברת. השילוב של המודעות והתקשור והתמיכה ההדדית בין חברי הקבוצה, תרמו רבות לכך. אני ממליצה לכולם להגיע לקורס, גם אם אתם לא מאמינים שתתקשרו, אתם תצאו מתקשרים אחד, אחד. הקורס הזה גם עוזר ותומך בכם לעשות דרך של מודעות וצמיחה אישית באמצעות היכולות, הנקיון, הטוהר, ההכלה והיכולת של רלי לראות הכול מגבוה. תודה לך, את נפלאה ואני אוהבת אותך.” צ.ק.

לחצו כאן וצרו קשר עוד היום

וגלו עד כמה  

פשוט לתקשר פשוט +

שלכם באהבה

רלי


תגובות

פשוט לתקשר פשוט פלוס — אין תגובות

הגיבי

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>