שיטת "המסע" עם רלי וורןאני מזמינה אותך, באהבה ובהתרגשות, לקריאה אודות: פגישה בשיטת “המסע”.

“עמוק בתוכנו טמון פוטנציאל כביר הקורא לנו

להיפתח אל החדווה, התבונה, החירות והאהבה שבתוכנו.

נוכחות זו קוראת לכם לשוב הביתה ברגע זה ממש,

כמהה להוציא אתכם לחופשי”

                                                                                                                                   ברנדון בייס

ברנדון בייס, מורה למודעות ולריפוי הוליסטי מזה שנים רבות, אובחנה יום אחד בגידול סרטני ברחמה, בגודל של כדורסל. מעצם היותה מחוברת לדרכה הרוחנית, ביקשה לחפש מרפא בדרכים טבעיות, למרות בקשת רופאיה לנתחה באופן מיידי.

היא טופלה באמצעים טבעיים לניקוי הגוף מרעלים, ובין היתר פנתה גם לטיפולי עיסויים. במהלך אחד העיסויים ובאמצעות דמיון מודרך, נכנסה עמוק פנימה לתוך עצמה ולתוך הגידול עצמו, בו נחשף בפניה שורשו הרגשי של הגידול (התעללות שעברה בילדותה). לאחר תהליך ניקוי ושחרור האנרגיה התקועה, וכעבור שישה וחצי שבועות בלבד, לא נותר זכר לגידול העצום ברחמה.

המסע האישי של ברנדון הביא אותה לגילוי אותו מקור נשמה, אותה הוויה חסרת גבולות, שטבעה אהבה ללא תנאי, השוכנת בתוכה. להבין כי אנרגיות תקועות של חוויות רגשיות ופיזיות שחווינו, נתקעו בתאי גופינו ומנהלים את חיינו, שלא במודע. ברבוד השנים, במידה ואנרגיות אלה לא משתחררות, אף יעוררו מחלות שונות. ברנדון גילתה כי בתהליך של התבוננות פנימית, גילוי האנרגיה התקועה, ניקוי וסליחה אמיתית ניתן לעקור את שורש הבעיה, לשחררה באופן מלא ובכך לאפשר לגוף לרפא את עצמו. מכאן, נולדה גישה חדשה ומהפכנית לריפוי טבעי.

 “המסע”, עבודת טיפול, ריפוי ותהליך של שינוי עמוק ועוצמתי, מאפשר לגעת בשורש הבעיה הרגשית, המנטאלית או הפיסית, בלי שום קשר לאורך הזמן שהן קיימות. לעורר את הפוטנציאל האמיתי של גופכם לשחרר חסימות רגשיות, התנהגותיות ומחלות פיסיות וכרוניות. בדרך זו, תוכלו לחוות שלווה, סיפוק וחיים מלאים עם עצמכם, במערכות היחסים שלכם, בבריאות, ביצירתיות ובהגשמה. הזדמנות להכיר את עצמכם במלוא עוצמתכם, לחוות את הפוטנציאל האינסופי שקיים בתוככם, להיפתח למשאבים ותובנות חדשות ולהיות חופשיים ומלאי חיים.

ד”ר דיפאק צ’ופרה, אנדוקרינולוג, חקר את השאלה הבאה: תאי הגוף הרי מתחדשים כל הזמן, אז מדוע אין אנו נרפאים ממחלות שונות, עם התחדשות התאים? ובכן, במחקרו גילה דיפאק כי הזכרונות התאיים לא מתים עם התאים שסיימו את תפקידם, כי אם מועברים לתאים החדשים שנוצרים, כך שחסימות ומחלות ממשיכות להתקיים גם בתאים החדשים. דיפאק אף גילה כי המשותף לכל האנשים, אשר ריפאו את עצמם ממחלות קשות, ללא כל התערבות רפואית קונוונציונלית הוא ההצלחה לגעת בחכמה הפנימית שבין המולקולות שבגופינו (זו שגורמת ללב שלנו לפעול, לתאים להתחדש וכו’) ולשחרר זכרונות, שהיו מאוחסנים ברמה התאית. מכאן, ההבנה כי הריפוי טמון בשחרור האנרגטי של הזכרון התאי, אשר יוליד תאים חדשים בריאים ונקיים מכל זכר של חסימה או מחלה.

 עבודת “המסע” עוזרת לכל קושי שאדם חווה בחייו, ולשחרר אף נושאים שלא נפתרו בדרכי ריפוי אחרות, ומתאים לכל אדם ולכל גיל:

רגשי: טראומות, דכאון, מתח, חוסר סיפוק, חוסר בטחון, חוסר אהבה, תקיעות ביחסים, תקיעות בעבודה, פחדים, פוביות, אמונות, נדרים מגבילים, לבטים, דפוסי חשיבה מגבילים או כל נושא רגשי אחר.

פיזי:   מחלות שונות וכרוניות, אלרגיות, לחץ דם, רמות סוכר, התמכרויות, כאבים, אסטמה, סרטן, נדודי שינה, הפרעות קשב וריכוז, אתגרי התנהגות,   קשיי התבטאות או כל תופעה פיזית אחרת.

רוחני: תקיעות, ייעוד, אינטואיציה, תקשור, הגשמה ומימוש.

סוגי “מסע” שונים:

    מסע רגשי: הגעה לשורש הבעיה דרך שכבות הרגש, וחווית המקור הנשמתי שלכם, חסר הגבולות, האהבה והחסד הטמון בכם.

     מסע פיזי:   הגעה לשורש הבעיה דרך הגוף הפיזי ושחרור בעיות פיזיות.

     מסע לילדים: מסע המותאם לילדים מגיל 5 עד 12, הנכנסים למעין סיפור הרפתקה, חושפים את שורש הבעיה ורוכשים כלים להעצמה אישית.

בדרך זו, הילד מטפל ומשחרר אתגרים שונים בחייו בשלבים המוקדמים, טרם הפיכתם לדפוסי התנהגות מקובעים ולאמונות מגבילות.

      מסע לשפע: לניקוי אמונות, נדרים ודפוסי מחשבה מגבילים המונעים הגשמה של שפע בחייכם.

     מסע לריפוי אובדן: למי שחווה מות אדם קרוב, המסע מאפשר יכולת הגעה לתובנה בקשר לחיים ולמוות, יצירת מרחב לרגשות האבל, הפחד, הכעס הכאב וכל רגש אחר שעולה, ליצור קשר עם הנשמה שנפטרה בתהליך פנימי עמוק, לבטא ולפרוק מחשבות ורגשות שלא בוטאו, בין אם האדם נפטר לפני שנים רבות או לפני זמן לא רב. הזדמנות לפתור “נושאים לא פתורים”, לנהל דיאלוג עם האדם שנפטר ואף לחוות אהבה, חיבוק ומגע עם אותו אדם. גם אם היחסים היו קשים, ניתן לרפא את המקום הכואב ולזכות לחוות את האהבה ,שלא זכיתם לחוות. כן, גם לאחר המוות ניתן לרפא את עצמנו, לעבד את הכאב וליצור מרחב של סליחה, אהבה והשלמה עם האדם שהלך לעולמו.

      מסע לחיבור לייעוד: מסע המגלה את הייעוד שלך.

      מסע “בלי אגו”: לשחרור הגבלות הנובעות מה”אגו”. 

“המסע”, בניגוד לשיטות טיפול אחרות, אינו מצריך התחייבות למספר טיפולים מראש, וניתן כבר להרגיש שינוי לאחר טיפול אחד, אם כי רצוי לעבור מספר “מסעות”, כי הרי כולנו מלאים בחוויות ובאנרגיות חוסמות. “המסע” פותח אפשרות לחופש בכל תחום ועניין. רבנים ממליצים על שיטה זו ורואים בה דרך נפלאה לשמחה ובריאות רגשית ופיזית, עם עצמכם ועם האנשים בחייכם.

ספרה של ברנדון “המסע” תורגם ל – 20 שפות ופועלת ב – 43 מדינות. רופאים ופסיכולוגים רבים משתמשים בשיטה זו ככלי משלים. שיטת “המסע” נכנסה אף למערכת החינוך בבתי הספר ברחבי העולם (דווח על עליה של 25% בציונים), למוסדות רווחה, לאו”ם, למרכזים לטיפול בחולי סרטן, לבתי הכלא, מרכזים לנפגעי תקיפה מינית, למוסדות טיפול בהתמכרויות ובטיפול באוכלוסיות מוחלשות: מאורים בניו-זילנד, אבוריג’ינים, אינדיאנים ודרום אפריקאים. (ממליצה מאוד לקרוא את הספר).

 כמטפלת רב תחומית, “המסע” מהווה עבורי כלי מעצים ומחבר בין שלל תרמיל הכלים בהם אני משתמשת, ואני נדהמת כל פעם מחדש מעוצמת הריפוי והשחרור, שאנשים חווים אצלי בתהליך “המסע”.

 אני מזמינה אתכם לבוא לפגישה בשיטת “המסע”, בכל נושא המעסיק אתכם בשלב זה בחייכם או להצטרף לקורס “פשוט לתקשר פשוט”, לפתח את היכולת הטבעית שלכם לתקשר ולקבל מסרים בעבור עצמכם ויקירכם, על-מנת שתוכלו ללכת את דרככם ביתר קלילות ושמחה.

 לקביעת מועד לפגישה / להצטרף לקורס: דברו איתי.

  מבחר משובים לאחר פגישה בשיטת “המסע”:

1. רלי היקרה, ברצוני להודות לך על המסע המופלא שהעברת אותי. אכן, חתיכת מסע. לא האמנתי שזה אפשרי להגיע לרמות כאלה של עומק. הרבה ניסו, אבל אף אחד עד היום לא הצליח לגרום לי לגעת כל כך עמוק בפנים ועוד מול מישהו שיושב מולי. יש בך איזשהו קסם שגרם לי מיד לסמוך ולהיפתח בפנייך. בקולך הענוג והמרגיע, השרית בי ביטחון ופשוט התמסרתי. ידעת להוביל אותי בקצב הנכון לי, לכוון אותי גם כאשר סטיתי לכיוונים לא רלוונטיים ומיקדת אותי בלי לוותר ולו לרגע לשחרר את כל האנרגיה התקועה בתוכי, שלא העזתי לפגוש או להביע. לאחר מסע עמוק, פקחתי עיניים בתחושת רווחה, שלווה והתרוקנות. חשתי שקט פנימי. אין לי מספיק מילים להודות על גודל הפתעתי בתהליך המדהים הזה. אך אני בטוח כי אישיותך, מקצועיותך והליווי חסר הפשרות, המרגיע ומכוון תרמו להצלחה במקומות שאחרים לא הצליחו להביא אותי אליהם. מאחל לך המשך מסעות מוצלחים לאחרים ובעיקר לעצמך. היי חזקה בעבור כולנו. אני בהחלט מתכוון להגיע לעוד מסעות בהמשך. בברכה, מ.ר.

2. רלי אהובה, כשהיינו בשלב הירידה בשכבות, עלתה אצלי חווית תסכול מוכרת וידועה, כאילו שיש שם מחסום ידוע, שאין לי מושג איך לעבור אותו. ובכל זאת, בעזרתך האמונה עברתי אותו. ושם היתה הפתעה, הגעתי למקור שלי, הראש ניסה להבין האם באמת אני שם ואיך את יודעת שאני שם, ואני לא… אך חוויתי את אותה הידיעה של העוצמות שלי, אמנם זה לא היה איזה פרץ, שטפון, אלא חוויה לא מוכרת. מן רגע שכזה, שהצלחתי להתגבר על הקשיים והפחדים, והתחברתי לעוצמות. רגע קטן ושביר. בדיאלוג שלי חוויתי שוב תסכול. כעס. עצב. כאב. היתה תחושת התנקות, שחרור. בכי מנקה. ובתהליך החזרה – הקלה ושחרור. כמה ימים אחרי, הבנתי שאני חווה סוג של אופטימיות לא מוסברת. סוג של חופש. אני משייכת את זה לתהליך, כי לפני כן חוויתי רק את הקושי שלי בחיים. חוץ מזה, פגשתי השבוע (שבוע אחרי) את אמא שלי אחרי הרבה זמן שלא התראינו. בניגוד לפגישות שלנו שתמיד לוו בביקורת, הפעם היא לא הציקה לי, ואפילו אמרתי לה שהיה נעים לשבת שם בלי לעבור ביקורת. נראה שבאמת דברים משתחררים. אוהבת המון, י.א.

3. רלי יקרה, תודה רבה על המסע המופלא. ביום רביעי הזה היתה אזכרה של שנה לאבי ונפגשתי עם האחים שלי, והיה מדהים, הייתי שלווה לחלוטין, כמעט ולא הרגשתי כעס, כמעט ולא היתה כל טינה. כל כך שונה ממה שהגעתי אלייך למסע. עברתי מסעות בעברי, אך אתך הרגשתי שבאמת הצלחתי לשחרר לעומק אנרגיות תקועות שלא שחררתי עד הסוף. עצם זה שלא ויתרת לי והתעקשת שאשחרר עד הסוף, תרמו לכך שאני חשה ופועלת היום אחרת באותם מצבים מוכרים בחיי וביחסים שלי עם משפחתי. שוב, תודה על המסע המדהים שעשית לי, על העומק וההקשבה שלך. יום מקסים מ.ר.

4. הי רלי, ראשית, ברצוני להודות לך על טיפול המסע אתמול בערב. על יכולת ההכלה והרצון האמיתי לעזור, על החום והנתינה, על שלא ויתרת לי עד שאפשרתי לעצמי סוף כל סוף לבטא את מה שלעולם לא העזתי לבטא ישירות מול אמי. חשתי בסוף התהליך את השקט שבפנים, מן התרוקנות נעימה ורגועה. יש אסימונים שנפלו מאוחר יותר בעקבות הטיפול ובעקבותיהם הצלחתי סוף כל סוף לפעול ולנוע אחרת בחיי, מה שלא הסכמתי לעשות זה שנים, ואני מודה לך על כך. שוב תודה מקרב לב ויום נפלא וטוב, ס.ע.

 

                                                               שלכם באהבה

                                                                רלי

 


תגובות

שיטת “המסע” — אין תגובות

הגיבי

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>