תקשור לשנת תשע”ז

תקשור לשנת תשע”ז

גמישות היא מילת המפתח לשנה הקרובה.                            

פשוט לי עם רלי - גמישות - תקשור לשנת תשע"זשינויים רבים מתרחשים בתקופה זו ברמה האישית והגלובלית של כדור הארץ. עובדה ידועה היא שבראשו של יילוד, עצמות הגולגולת עדיין אינן סגורות. מצד אחד, לוחות הגולגולת שלו נעות ומשתנות בהתאם ללחץ, שנוצר תוך כדי המעבר בתעלת הלידה; מצד שני, הגולגולת נשארת פתוחה גם לאחר הלידה כדי לאפשר למוח , שעדיין גדל ומתפתח, להתרחב. ישנם מספר לוחות תזוזה כאלה בגולגולת, כאשר מרכז הגולגולת מהווה את האזור הכי רגיש, חשוף ופגיע, ויש להיזהר בו שבעתיים, פן יגרם נזק בלתי הפיך למוח.

באותה המידה כדור הארץ והאנושות עוברים שינויים מהותיים של התפתחות, תנועה ותזוזה שמשנים סדרי עולם. במרכז כדור הארץ נוצר לחץ שהולך וגובר הגורם ללוחות הטקטוניים של כדור הארץ לנוע בהתאם לקווי השבר הקיימים על פני האדמה, ואלה גורמים לרעידות אדמה, גלי הדף וסערות בים, הפרעות אלקטרומגנטיות, איבוד מעוצמת כוח המשיכה של מרכז כדור הארץ וקצותיו (הקוטב הצפוני והדרומי), שיבושים בתקשורת לוויינית וחשיפה מוגברת לקרינה סולרית ויונים שליליים.

על מנת לתמוך בכדור הארץ לצלוח את השינוי הזה, שינוי שמזעזע חוקים וסדרי טבע, יורדות אליכם לסירוגין ישויות אור עוצמתיות, שתפקידן הוא לתמוך ולאגד את חלקי כדור הארץ להחזיק מעמד, כדי שלא יקרסו או יאבדו אחיזה, עד להתייצבות מלאה. תהליך שעוד ימשך בעוצמה לפחות בשנתיים הקרובות.

הלוחות זזים כדי לעורר שינוי תודעתי מהחומר אל הרוח. לעורר תנועה גלובלית של אחדות. להחזיר אותנו לערכים והקשבה טבעית למקצב של היקום. כל זה הכרחי כדי לעזור לנו לחצות את תעלת הלידה ולהיוולד אל עולם חדש ונאור, שיקח לפחות עוד כ 40 שנה לבוא לידי ביטוי.

עולם שבו “דור המדבר” מתחלף בדור שנולד להוביל אל האחדות. האחד שמחובר לכלל ואז:

 • כדור הארץ נרגע וחווה פחות אירועים דרמטיים של אסונות טבע,
 • הרמוניה בין בני האדם ומשאבי הטבע, שאת אשר נלקח גם ניתן בחזרה.
 • ניצול מיטבי של משאבים קיימים (מיחזור).
 • שימוש בתחליפי בערה ידידותיים במקום דלק או סולר.
 • שימוש ברפואה הוליסטית המשלבת את ראיית כל חלקיו של האדם: פיזי, רגשי, מנטלי ורוחני ושיתוף פעולה עם יכולות הגוף לרפא את עצמו ולחזור לאיזון טבעי.
 • תזונה מידתית לצורכי מחיה ללא צורך בניצול יתר של משאבי הגוף או החומר.
 • קפיצה בשימוש של 15% לפחות מיכולות המוח וביטוי של החושים המטאפיזיים כחלק מחיי היומיום.
 • שינויים פיזיים מינוריים, ולא רק אנרגטיים, באים לידי ביטוי בנראות האדם: גובה, נפח המוח, גודל העיניים, זמן השינה מתקצר, כמות המזון קטנה. יותר ויותר תזונה טבעונית/צמחונית ואנרגטית.
 • חזרה לערכי משפחה שבטיים, משפחתיים.

נראה לכם כל כך רחוק, ולא משמעותי לכם כעת, כי הנכם עדיין משתמשים באנרגיה ישנה של חשיבה על העצמי ולא על הכלל. זה רלוונטי יותר מתמיד, כיוון שאתם אלה המתווים כבר עכשיו את שינוי התודעה, לקראת מהפך המתרחש בהדרגה. אין מדובר בקפיצת באנג’י כי אם בעלייה הדרגתית, כמעט מבלי משים, עד שפתאום תתבוננו לאחור ותחוו מציאות אחרת.

הנכם משנים תודעה כבר היום:

 • מאנוכיות ולקיחה – לנתינה. ממקום של דאגה לאינטרס האישי שלכם, לאגור כמה שיותר (הרבה מעבר למה שהנכם זקוקים) למקום שבו אתם מעניקים לעצמכם מספיק ואת הנותר לטובת הכלל.
 • מראיית טובת הפרט – לראיית טובת הכלל.
 • ממקום בו האחר מהווה תחרות – למקום בו האחר מהווה הזדמנות ללמידה.
 • מהאשמה – להכרת תודה.
 • מתחושת חסר וניצול – לתודעת שפע שקיים לכולם.
 • מהתמקדות בחומר – לאיזון בין חומר ורוח.
 • מראייה מצומצמת של המציאות – לראייה רחבה של מגוון מציאויות.
 • משימוש מוגבל בפוטנציאל יכולות האדם – לשימוש הולך וגובר ב”יכולות על-אנושיות”.
 • מהגדרות של חוקי הטבע – ליותר ויותר “ניסים” הנוגדים את חוקי הטבע.
 • מעליונות, כוח ושליטה – לעולם בו כולם שווים בין שווים, אני כאחד האדם.
 • מתפיסות מוגבלות ומצומצמות – לאינספור אפשרויות יצירתיות.
 • מתחושת הלבד – לשותפות והתלכדות.
 • מפחד – לאהבה.

ברמה הארצית: אתם כעם, נעים קדימה ואחורה. ישנה לפעמים תחושה שהנה, הדברים הולכים להסתדר, ישנו ניחוח חדש של תנועה, רצון, שינוי, שיתוף פעולה, תקשורת, שתחושת הנפרדות מאבדת אחיזה לטובת נחלת הכלל ואז, הופ… הכול מתרסק, מאבקים, התנגדויות, מלחמות, הרוגים, איומים, ניצול של משאבים, סחטנות, בוגדנות, הסתרת מידע והטעייה וכלום לא השתנה. הכול כתמול שלשום.

רוצים אתם שינוי ופוחדים. מחכים ל”משיח” שיבוא ויביא שלום וצדק, אחווה ואהבה ולא לוקחים אחריות או בכלל מאמינים, שישנם “משיחים” כאלה כבר בקרבכם, והם ישנם! לכן, בוחרים אתם להנהגה שוב ושוב באותם האנשים, שאינם מחדשים דבר ונאחזים באנרגיה הישנה בעלת האינטרסים האישיים.

ברמה האישית: על אותו משקל, שינויים אלה פוגשים אתכם בטלטלה פיזית ורגשית.

מצד אחד, ישנם ימים בהם אתם נעים קדימה ונראה שישנן פריצות דרך חשובות בחייכם. הרי נאמר לכם בעבר, כי אלה שילכו את דרך ההתפתחות ויעוררו תנועה של צמיחה וחיבור בין גוף פיזי ואנרגטי, יתוגמלו. אתם שומעים בעוצמה רבה את קול הקורא שלכם מבפנים להגשים את הרצונות האמתיים שלכם, מרגישים בשלים יותר ומוכנים להשקיע את כל אשר צריך, כדי לממש רצונות אלה ובעיקר חשים את השליחות שלכם, כל אחד בדרכו המיוחדת, לעורר את שאר אחיכם, מתוך הלמידה שלכם, להצטרף למימד התודעה החדשה.

מצד שני, ישנם ימים ואף תקופות בהם אתם נסוגים ומרגישים שהכול הולך לאבדון, עייפים, חלשים, מאבדים אמון ואמונה בעצמכם ובחיים ומרגישים, שלא תעמדו בקשיים הנדרשים כדי לצלוח את רצונכם ולהגשים את ייעודכם. החיים נראים מאתגרים במיוחד, התנועה אינטנסיבית ומהירה מידי, לא מספיקים לסמן הצלחה על מטרה אחת וכבר נוספו לה עוד 20. תחושה שרצים במקום ובקושי מתקדמים. כמו זרם בים שגורם לכם להשקיע מאמץ רב בשחייה כדי להתקדם, אך בקושי זזים מטר. ואז שוב מספר ימים נפלאים ושוב נסיגה.

כל זה נובע מהאנרגיות המועצמות של השינויים, שאתם עוברים מהמימד הארצי, שמהדהד אל המימד האישי ולהפך. אתם משפיעים בתודעתכם זה על זה.

לכן, בשנה הקרובה יהיו צעדים לקראת יצירת תקשורת חדשה עם “אויבכם”, נדמה יהיה שהנה זה קורה… ושוב נסיגה, מאבק, מבצע צבאי, הרוגים.

וכי אזור הצפון יהווה מצפן לשנים הבאות….

שיזיז הוא את שאר לוחות המשחק מ-ימה קדמה ונגבה.

על מנת לעודד שינוי מסגרת חשיבה תודעתית באזורכם, שמשמש כמרכז הרגיש, החשוף, הנפיץ והפגיע של העולם (כמו במרכז הראש הפתוח אצל ילוד) עליכם לקחת אחריות אישית גם למען עצמכם והתפתחותכם האישית וגם למען אחריותכם הקולקטיבית, בתקווה להניע התרחשות זו מלקרות.

האחריות האישית שלכם לשנה זו היא בגמישות:

 1. להיפתח למושגים חדשים שאינכם מכירים, ואולי אף נוגדים את תפיסת עולמכם. הרפלקס הראשון שעולה אצלכם הוא התנגדות ופסילת כל רעיון חדש. קחו נשימה עמוקה עצרו רגע לבדוק מושגים אלה, ולראות אולי בכל זאת יש בהן מן האמת ואמצו אותן.
 2. המשיכו לפעול ביתר שאת כדי לקדם את עצמכם, אך התגמשו בימים שכוחכם פוחת ופעלו בהילוך נמוך, תוך שחרור של שיפוט וביקורת עצמית על שאינכם מתקדמים או עושים מספיק.
 3. בכל החלטה והתמודדות עם אתגר, חפשו אפשרויות פעולה נוספות, שלמראית עין נראה שאינן קיימות. ישנן עוד אפשרויות! שחררו קבעונות חשיבה.
 4. שנה זו מבקשת מכם להתגמש ולומר יותר “כן” מאשר “לא”, כמעט לכל בקשה או הזדמנות הנקרית בדרככם.
 5. להגמיש את “אזור הנוחות” שלכם ולעשות לפחות חמישה דברים ש”לא נוחים” לכם בגלל שאין לכם זמן, אין מספיק כסף או יש דברים חשובים יותר או בגלל האנרגיה שאתם צריכים להוציא ואין לכם כוח, בגלל פחדים וכו’….רשמו אותם כעת ופעלו.
 6. גמישות ב”קווים האדומים” שלכם. מה נכון/לא נכון, בסדר/לא בסדר, מותר/אסור לגבי עצמכם ו/או לגבי אחרים.
 7. והדבר האחרון – להגמיש עוד יותר את האגו ותבחרו בשנה הזו לבוא מעמדת הלומד-הלא יודע. היו מוכנים יותר לקבל, לשמוע, לראות, לחוות את מה שלאחר יש להציע גם אם כבר שמעתם ראיתם, למדתם… מבלי עכשיו להגיב, להוכיח, להראות, ללמד, להשמיע את שלכם….

הגמישות שלכם תביא מזור לעצמכם, תקדם אתכם, תעזור לקדם אחרים ותעורר תודעה קולקטיבית גבוהה יותר, כדי להתגמש גם מול מתנגדים מבית ומחוץ, וליצירת דיאלוג פתוח ומאפשר יותר עם “אויבכם”.

כתבו את המילה “גמישות” בכל מקום אפשרי בו הנכם נוכחים כדי להזכיר לכם לממש אנרגיה זו. עודדו גם אחרים להגמיש כדי להגשים.

מאחלים לכם שנה טובה, מגמישה ומגשימה בפועלכם הברוכה

אתכם באהבה בכל עת וזמן.

מלוויכם, תודה.

קורס “פשוט לתקשר פשוט” לאומנות התקשור(ת) וההתפתחות המודעת נועד לעזור לכם לחוות מושגים וחוויות חדשות, לחבר ולאזן בין חומר לרוח, לקבל הדרכה בעצמכם, להרחיב ראייה ותפיסה מוגבלת של המציאות, להתחבר לעוצמה ולנוכחות האינסופית שלכם ולכוח הבריאה והיצירה שלכם. לראות ביומיום את הניסים שבחיים ולגלוש על גל התודעה החדשה מתוך עוצמה.

זה הזמן לומר “כן” ולהגמיש את אזור הנוחות שלכם.

מזמינה אתכם באהבה לדרך של אהבה לעצמכם, לדרך של צמיחה מודעת והתפתחות רוחנית מואצת לחיזוק הקשר עם “האני האותנטי” שלכם, עם המקור שהנכם ולהצטרף אלי לקורס הקרוב של פשוט לתקשר פשוט לאומנות התקשור(ת) וההתפתחות המודעת ולהאצת הדרך הרוחנית שלכם  – לחצו כאן לפרטים נוספים.

לחיי הגמישות שבהגשמה!

תודה שנכחתם בסבלנות ובהכלה של ידע זה.

אם אהבתם – אשמח ללייק ושיתוף,

ואם אתם רוצים לחוות דעה,

אשמח לתגובות/הארות/פרגון שלכם

שלכם באהבה,

רלי וורן

שלמה ארצי – תתארו לכם

הגדלת טקסט
ניגודיות