אני-והיקוםלקריאת אודות דרכי כמתקשרת לחצו “רלי

תקשור = יכולת ליצירת קשר עם העולם שמעבר לחושים שלנו ומעבר לעצמי.

היום, עם גילוי החלקיק האלוהי “בוזון היגס”, על-ידי מדענים במאיץ החלקיקים שעל גבול שווייץ- צרפת (CERN), ישנה הבנה גדולה יותר כי החיים כולם מחוברים ברשת אנרגטית אחת גדולה, שבחלקה מתבטאת בחומר ובחלקה נשארת ברמה האנרגטית. אותו חלקיק אלוהי ממצק את האנרגיה לחומר. חמשת החושים שלנו קולטים רק את הפיסי, אך המרכיב האנרגטי מצוי בכול. האנרגיה היא ממשית. מעבר לחמשת החושים ישנו חוש נוסף, החוש השישי (העין השלישית), אשר באמצעותו ניתן לחוש ולגשר בין עולם החומר לעולם האנרגטי סביבנו.

יכולת זו נזכרת לאורך ההיסטוריה האנושית באמצעות שמאנים ומרפאים קדומים, שיצרו קשר עם עולם הרוח, הנביאים בתורה, משה שתקשר את ספר הזהר, ספר המתים המצרי, שמפרט את היכולת של הנשמה לעזוב את הגוף וליצור קשר עם הרוח והסינים, שפתחו את לוח האואיג’י לתקשר עם רוחות ועוד ועוד…

כולנו נמצאים לפעמים בתקופות ובצמתים של אי-ודאות, בלבול ותקיעות מסיבות רבות ושונות. חלקנו אף פנה למתקשר כזה או אחר, ששמענו כי ניחן ביכולת לראות מעבר, לייעץ לנו על שאלות אישיות בנושא הזוגי, המשפחתי, המקצועי, הבריאותי… בתקווה שיוכל להאיר לנו מעט את הדרך, ואף לטעת בנו תקווה לעתיד טוב יותר.

מה ששכחנו הוא שכולנו מתקשרים. כולנו נולדנו עם יכולת מולדת להתחבר אל עולם הרוח. מעטים השאירו את היכולת לתקשר פתוחה, והם אלה שאנו שומעים עליהם, כי מאז ומתמיד הם יכלו לראות מעבר. רובנו, עקב דיכוי הורי-חברתי-תרבותי, חסמנו את היכולת להתחבר ולהשתמש בראייה העל-חושית שלנו, והיא התנוונה. ילדים משתמשים בדמיונם באופן חופשי ופתוחים, ללא עכבות, לקבל ולראות מעבר לחמשת החושים שלהם. לא אחת, הם משחקים ומדברים עם “חברים דמיוניים”, שאנו המבוגרים לא רואים. אך מכיוון שהחברה לא מקבלת בעין יפה סיפורים שהילד “ממציא” או “לדבר באוויר” וחוששת ממה יגידו, מעבירים לילדים, בצורה גלויה או סמויה, את ההבנה כי התנהגות זו לא מקובלת וכי המבוגרים מעדיפים להתייחס למה שכולם רואים, אחרת תחשב כחריג.

 בתקופה זו, כאשר העולם החומרי כבר אינו מספק מענה לצרכים הרגשיים-נפשיים שלנו, אנו מחפשים מקורות אחרים ופונים בחזרה אל שורשינו הרוחניים. יותר ויותר אנשים מבקשים להתחבר מחדש אל אותה יכולת מולדת, מתוך הרצון לתת יותר מקום לאינטואיציה, ולהתחבר אל המדריכים הרוחניים שלהם ואל עולם הרוח. החדשות הטובות הן, שניתן לעורר ולפתח את אותה יכולת “אבודה” באמצעות הסכמה, ניקוי הצינור שלנו ותרגול טכניקות תקשור.

וכן, כל אחד יכול!!!

 לשם כך, ייסדתי את הקורס הייחודי “פשוט לתקשר פשוט”, בו לא רק מתרגלים את טכניקות התקשור השונות, אלא מנקים את אותם חסימות, ומאפשרים לכלי שלנו, לצינור שלנו, להיות נקי ופתוח, ומכאן לראייה העל-חושית שלנו להיות מדויקת, פשוטה, יצירתית, מעשירה ואוהבת אדם.

 איך מתקשרים?

כמו כל מיומנות אחרת, על מנת שיכולת התקשור תתפתח ותתעצם, יש צורך בהשקעה של זמן ואנרגיה לתרגול, לצבירת ידע ונסיון. אין זה מספיק ללמוד תקשור בסדנא של מספר שעות, אלא להעמיק את הכלים, התרגילים, הטכניקות והנסיון. יש להרחיב מודעות, להניח לדאגות ולחששות על-ידי השקטת המחשבות, לפתח את יכולת ההקשבה והאינטואיציה, על-מנת שנהפוך להיות פתוחים, נקיים ומדויקים במידע הזורם דרכנו.

הידע שמגיע, יכול לעזור לנו ולאחרים בכל תחומי החיים, לפתוח מודעות רחבה יותר לאתגרים שלנו בחיים האלה, לייעוד שלנו, הדרכה כיצד להתקדם ובכלל יעוץ בכל עניין, שבו נדרשת קבלת החלטה מנקודת מבט, שלא תמיד מתאפשרת בדרך אחרת. אין ספק שזו מתנה כדאית להעניק לעצמנו ולאחרים, ועל-כן נדרשת אחריות רבה מאוד מצד המורים והלומדים, כחלק מתהליך של התפתחות וצמיחה אישית, ותחת הדרכה מקצועית ולאורך זמן.

מתקשר טוב הינו צינור בלבד לקבלת מידע עבורו ועבור אחרים. תפקידו להיות צינור נקי הפועל ממקום של אור, אהבה וחמלה בלבד, ולא להתחבר למקורות של פחד, מניפולציה ביקורת, אגו ושליטה. ולכן, נפנה בקשה לתקשר רק עם ישויות אור גבוהות שיכולות לעזור לנו,  ומכאן לקבל תשובות ומידע מדויק, אשר יעזרו לענות לשאלות מטרידות ולכוון לשואל את הנתיב. אין הכוונה רק לנבא את העתיד, או לספק את סקרנותו של השואל לגבי היכולת של המתקשר לדעת פרטים עליו. המטרה העיקרית היא לפתוח בפני השואל מודעות לראיית דרך חייו, ולאפשר לו הבנה גבוהה יותר כיצד לפעול בדרך, שתהא לטובתו העליונה ביותר ושל כל המעורבים. אין לסגור את דרכו של האדם ולצמצם את זכות הבחירה שלו.

 עלינו תמיד לזכור תמיד, כי בידנו הרשות לקחת את מה שנכון ומדויק לנו, ולהשליך את מה שלא.

 עם מי אנחנו מתקשרים?

 העולם שמעבר לחושים שלנו מאוכלס על-ידי ישויות רבות ושונות:

      מדריכים רוחניים – ישנם מדריכים שחיו בגוף הפיסי ויש שלא.

      נשמה – ישות אנרגטית, שחוותה חיים על פני כדה”א.

      חוצן – ישות אנרגטית שלא חוותה חיים על פני כדה”א, אלא במקום אחר ביקום.

      ישות אור  / מלאך – ישות אנרגטית שלעולם לא התגשמה בגוף פיסי.

      האלוהות / כוח עליון / המקור.

      קדושים למיניהם.

      האני העליון – חלק בנשמה שלנו בעל התודעה והידע הגבוה ביותר.

      החכמה הפנימית – המכיל את החלק האלוהי שבנו.

      חיות עוצמה – משתייכות בעיקר לדרך התרבות שאמנית.

      פיות.

  סוגי תקשור:

כל אדם מכיל תדר אנרגטי המייחד אותו בלבד, אותו הוא יתקשר באמצעות הכלי הנכון והמדויק בעבורו בלבד. האמצעים לכך רבים ומגוונים:

       ויזואלי – באמצעות ראיית תמונות, דימויים ומטאפורות.

      שמיעתי – שומעים מילים ומשפטים.

      תחושתי – ידיעה של המסרים.

      כתיבה – המידע עובר דרך הידיים ישירות בכתיבה על הדף. המילים הכתובות מכילות תדרים שונים.

      טראנס – מדיום – הישות “משתלטת” על גוף המתקשר ומדברת דרכו ישירות.

      ספרייה אקאשית.

      חלומות.

      קריסטלים – קבלת מסרים דרך תדר הקריסטלים.

      ציור –מסרים ותדרים אנרגטיים מובעים באמצעות ציור.

      טבע – פרחים, אבנים, עננים, צמחים.

      ספרי קודש או חול – כמו אגרות הקודש, התנ”כ ועוד.

      קלפים – קבלת מסרים דרך קלפי הטארוט או קלפי מודעות.

 אני מזמינה אתכם לבוא ולקבל תשובות, תובנות והכוונה, באמצעות מפגש תקשור אישי, בכל נושא המעסיק אתכם בשלב זה בחייכם (פגישה אישית) או להצטרף לקורס “פשוט לתקשר פשוט, לפתח את היכולת הטבעית שלכם לתקשר ולקבל מסרים בעבור עצמכם ויקירכם, על-מנת שתוכלו ללכת את דרככם ביתר קלילות ושמחה.

 לקביעת מועד לפגישה / להצטרף לקורס: דברו איתי.

שלכם באהבה

רלי